2733
عنوان

دخترای مجرد ۳۰ به بالا میشه بییاید

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 36 پست
به خدا نمیدونم اصلا چه طور شد ۳۴ سالم چند سالم کرونا بود ...کلا این روزا ناامیدم الان دور دور دهه&nb ...

راست میگی منم از کرونا تا حالا بیکارم ، خیلی بی انگیزه شدم نمیدونم چیکار کنم 

من تو عقد جداشدم دیگه ازدواجم جور نشد ،چرا ؟

خوب دیگه سنت بره بالا خواستگار کم میشه .خانواده متوسط رو به پایین باشی دیگه هیچ ...😔😔😔 

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواستگار و ازدواج چی داری ؟من اصلا ندارم .

منم ۳۳ مجردم 

واقعیت اینه که پسر همسن ما همه زن و بچه دارن 

اگه هم مجرد باشن ميرن دهه هشتادی میگیرن و ما تنها موندیم 

سن ازدواجمون گذشت

باید ده سال پیش ازدواج میکردیم نه الان

الان هم اگه ازدواج کنیم دیگه ذوق و خوشحالی نداریم 

دختر ۲۵ به بالا انگار کنار گذاشته میشه 

چون دخترهای جوونتر و زیباتر وجود دارن 

مگر اینکه رشته‌ پزشکی اینا بخونه بگن داره درس میخونه

به خدا نمیدونم اصلا چه طور شد ۳۴ سالم چند سالم کرونا بود ...کلا این روزا ناامیدم الان دور دور دهه&nb ...

منم همینطور اصلا نفهمیدم چی شد ۳۶ سالم شده افسردگی گرفتم هیچی حالمو خوب نمیکنه

منم ۳۳ مجردم  واقعیت اینه که پسر همسن ما همه زن و بچه دارن  اگه هم مجرد باشن ميرن دهه هش ...

اره حرفات کاملا درسته واقعیت تلخه پسرا بد شدن دنبال دختر کم سن وسال میگردن .

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖
حوصلتون سر نمیره ؟مادر وپدرت غر نمیزنن

افسردگی گرفتم بیرون نمیرم عروسی یا عزا هم باشه نمیرم جایی مامان بابام هم متلک میندازن همش از اتاق بیرون نمیرم که زیاد باهاشون برخورد نداشته باشم

منم همینطور اصلا نفهمیدم چی شد ۳۶ سالم شده افسردگی گرفتم هیچی حالمو خوب نمیکنه

تو خونه تنهایی ؟خواهر و بردار مجرد داری ؟من خیلی تنهام دو تا خواهرام ازدواج کردن ی دونه داداشم دارم که میخاد ازدواج کنه

نه اینجوریام که میگی من داداشم۴۰سالش دنبال دختری که از نظر سنی بهش بخوره 

ولی خیلیا مثل برادر تو نیستن دنبال دختر ۲۰ سالن فکر میکنن دختر ۳۰ ساله دیگه پیره .

تو خونه تنهایی ؟خواهر و بردار مجرد داری ؟من خیلی تنهام دو تا خواهرام ازدواج کردن ی دونه داداشم دارم ...

نه دو تا داداش مجرد دارم کوچکتر از منن دو تا خواهر کوچکترم داشتم ازدواج کردن

منم یکم همینطورم ولی دنبال کارم حالا هر کاری باشه 

میدونی بدبختیش کجاس؟ اینکه تو خونواده ما دختر اجازه نداره هر کاری رو بره وگرنه کار ایی مثل فروشندگی یا منشی گری زیاده

که نمیشه برم 

به هر حال ممنونم از همه ..❤❤❤❤

2706