2752
2734
عنوان

به نظرتون اینا علائم عفونت هستش؟

49 بازدید | 10 پست

من همیشه ترشح دارم بوی تند و زننده ای هم نداره

خیلی خیلی عذر میخوام شرمندم واقعا ولی همیشه رنگ لباس زیرم قهوه ایه 

هرروزم عوضش میکنم و دوش میگیرم

مجردم هستم دلیلش چیه؟

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

چرا قهوه ای؟عفونت رنگش سبزه یا زرد بیشتر

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه رنگی هست میتونه عقونت باشه 

شما یمدت تو خوردن غذا رعایت کن

اب زیاد بخور 

لباس زیر نخی تنت کن 

روزی چندبار تعویض کن یا پد روزانه بزار عزیزم

لباس زیر رو با دست بشور و قبل پوشیدن اتو کن

2731
اگه رنگی هست میتونه عقونت باشه  شما یمدت تو خوردن غذا رعایت کن اب زیاد بخور  لباس زیر ن ...

اب اصن نمیخورم روزی دو سه لیوان😩

لباس زیرمم نخیه همیشه هم با صابون رختشویی با دستام میشورم

از فردا روزی دوبار عوضش میکنم 

اتو کشیدن برای چی خوبن عزیزم؟ 

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
قهوه ای پررنگه؟ لباس زیر حتما هر روز عوض کن میری دستشویی هم خودتو خشک کن

نه نیست کمرنگ