2733
عنوان

از کدوم کاربرا خیلییی خوشتون نیاد و تس خوب میگیرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 285 پست
😂😂😂 اینا که خوبه هروقت عصبانیه از دست همه از همه جا به من میگه برو گمشو از تاپیکم چند دقیقه بعدش ...

توبه من کی با شما دعوا کردم😱

@اوج_آسمان    

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
توبه من کی با شما دعوا کردم😱 @اوج_آسمان    

😂😂😂یا حضرت عباس نه پس خاله فرانکیه دهن ادمو تو دعوا سرویس میکنه

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم تاپیکای شما وآنه دختری در مزرعه با پشمک حاج عبدالله رو خیلی دوسدارم گروهتون خیلی فان و عاشق پستا ...

پس من چی ☹️☹️من مهره اصلی اون اکیپم😂😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
😂😂😂یا حضرت عباس نه پس خاله فرانکیه دهن ادمو تو دعوا سرویس میکنه

پنیر میقولی🧀

حالم از شام امشب بهم خورد🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
چی بود مگه😂🧡

خوراک لوبیا🤮🤢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☹️😂منکه باردار نیستمم حالم بهم خورد

🤣🤣🤣😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☹️😂منکه باردار نیستمم حالم بهم خورد

بهم پیام بده شخصی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم تاپیکای شما وآنه دختری در مزرعه با پشمک حاج عبدالله رو خیلی دوسدارم گروهتون خیلی فان و عاشق پستا ...

خدایا من چقد معروف شدم خودم خبر ندارم😧

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پس من چی🗿همتون بلاکید

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
2706