2752
2734

سلام و عرض ادب احترام...

اول میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه رو به همه دوستان تبریک عرض میکنم، و ی تبریک خاص و سفارشی، به دختر خانم های گل و خانوم نی نی سایت عرض میکنم.

از ته دلم براتون آرزوی خوشبختی میکنم...

از خدا میخوام همیشه شاد باشید،دلهاتون هیچ وقت از کسی یا موضوعی رنجیده و شکسته نشه! و هیچ وقت، مورد بی توجهی و بی مهری قرار نگیرید! و بهترین افراد و بهترین اتفاقها سر راه زندگیتون قرار بگیره.

براتون شادی و نجابت و آرامش ،آرزو دارم...

دست خدا رووی شونه هاتون...

روزتون مبارک... 

با احترام،به نمایندگی از تمام آقایان!

باسپاس

Men

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی ممنون 😍

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

خیلی ممنون سلامت باشین 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.