2733
2734

خواهرم گفت تو با من بیا همراه عروس باش خیلی اصرار کرد قبول کردم ،حالا جاریشم گفته به خواهرم تو هرجا آرایشگاه رفتی منم میرم برام وقت بگیر😕حالا آرایشگاه خواهرمم بالاشهره مثلا ارزون هم نیست که همه برن بخاطر ارزونی برن اونجا جاریشم وضعش توپه 

آخه این چ کاریه کی با عروس یه آرایشگاه می‌ره 

درضمن جاریشم زن بدی نیست خودش واسطه ازدواج خواهرم شده پس از رو حسودی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواد بیاد بیاد ولی مثل عروس آرایش نکنه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731

من جای شما باشم اجازه میدم که جاری شون همراهی شون کنه و بخواهرم میگم این بنفعشه و از گله های احتمالی جلوگیری میشه

در دوچال گونه ات دنیای من جا می شود ،عاشق دنیای خویشم لحظه خندیدنت 😍

خب اگه میدونی از رو حسودی نیس بزار بیاد

شبیه خواهرت درستش نمیکنن که

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

خب بیاد چی میشه مگه؟ در هرصورت عروس رو میبینن ک حالا جاریش نیم ساعت جلوتر میبینش

و قطعا آرایش عروس با آرایش همراهط متفاوته خیالتون راحت باشه

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻

نگران اینی که تعداد زیاد بشه خوب انجام نشه کارتون؟ اگه اونا هم وقت نگیرن به افراد دیگه ای وقت میده اون آرایشگر اینجوری نیست که مشتری نگیره به جز شما

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم