2733
عنوان

سنگ دستشپیی خونتون خیلی تمیزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2133 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا هررروز گردگیری میز عسلی بزرگه میز کوچیکا و میز غذا خوری با روی جا کفشی و اکسسوری هام و اینه ...

ماشالله

چقدر زرنگی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
من تازه اسباب کشی کردم بعد تو دستشویی سیم ظرفشویی و اسکاچ دیدم،خونه قبلی مم همینجوری بود،سوالم برام ...

من اسکاج سیمی برای روشویی و اسکاج معمولی برای شیرالات و در استفاده میکنم  هر بار هم با دامستوس یا سیف میشورم

مامانم تمیز میکنه میگه نرید  فکر کنم باید وسط خونه بر..

این حرف منه بعد هر بار یابیدن اولتیماتوم میدم هر کی رفت میگم چیکار میکردی😂😂😂😉  یه ساعته میسابم برید پارک جیش کنین !

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
دقیقا هررروز گردگیری میز عسلی بزرگه میز کوچیکا و میز غذا خوری با روی جا کفشی و اکسسوری هام و اینه ...

واای من روزی دوبارجاروبرقی میزنم یه بارصبح یه بارم قبل تاریکی بعدجارو دستی همیشه دم دست دارم نشسته هی میکشم سالی یه بارجاروبرقی عوض میکنم چون میسوزن😑

اسمش چیه؟تمیز میکنه؟ضررر نداره؟؟

اسمشو نمیدونم. صبح هگه خواستی برات عکس میدم ازش..

اره بابا جرم گیره دیگه. تا میریزی رد سفیدی میزاره

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اسمش چیه؟تمیز میکنه؟ضررر نداره؟؟

از جای خاصی ام نمیخرما.

سوپر مارکت میخرم. 

2706