2733
2734

منظورم اوناییه که از صبح تاپیک زدن. شوهرم برام کادو  روز دختر نخرید   با شوهرم قهر کردم. روز دختر رو تبریک نگفت. رفتیم بیرون روز دختر جشن بگیریم.  بابا مگه دختر شوهرتونین بس کنید خواهشاً  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

😳😬😬روز دختر تا روز زن فرق داره 🥲

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

😅حرص نخور

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز