2733
2734
عنوان

من هیچ وقت عاشق نشدم

595 بازدید | 66 پست

بنظرم این یه اختلال شخصیتیه که من دارم که هیچ وقت عاشق نشدم و نمیشم .دوران مجردی در دوره های مختلف چندتا دوست.پسر داشتم .پسرای بدی نبودن هیچ کدوم ولی من عاشق هیچ کدوم نمی‌شدم .وقتی هم با همسرم آشنا شدم خیلی دوسش داشتم الآنم دوسش دارم .واقعا مرد خوبیه ولی بازم حس و حال عشق و تجربه نکردم  .من عشق به بچم تجربه کردم عشق به خدا و عشق به مادرم هم تجربه کردم .ینی میدونم بی قراری و شیفته ی کسی بودن چه شکلیه ولی هیچ وقت عاشق یه جنس مخالف نشدم .دلیلشم حس میکنم این باشه که همیشه ایراد های مردها جلو چشمم هست و هیچ وقت کامل نمیبینمشون .ولی مثلا خدا کاملا .مادرم کامله .دخترم از نظر من کامله ولی شوهرم .... 

البته که هیچ مردی بدون نقص نیست ولی مغز من خیلی رو این قضیه زوم می‌کنه .خواستم بدونم اینجا کسی هست شبیه من باشه؟ یا اگه نیست و احساس عاشقی میکنید چه شکلیه ؟اصلا عاشق چیه مردا میشید ؟ حتی دیدم اینجا بعضیا میگن وابسته هم میشیم .وابسته به یه مرد 

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم همین حسو دارم 

با اینکه پارتنرم عاشقمه هیچیی برام کم نمیزاره 

ولی عاشقش نیستم😐

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

عشق خوب نیس چون ادم هیچ وقت به عشقش نمیرسه مگر اینکه بنده برگزیده ی خدا باشی که من نبودم وواقعا دارم داغون میشم

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️

من عاشق همسرمم

اینکه زوم میکنید مثلا خدا یبار جواب دعاتو نده چی؟

دخترتم که قطعا مشکلاتی باهاش خواهی داشت

مادرتونم همینطور

حالا خدا رو که فاکتور بگیریم بین مخلوقات هیچ کسی اونقدر کامل نیست ک حتی بعد اینکه روش زوم کردی مشکلی نبینی و کامل کامل باشه

من عاشق همسرمم با همه نکات منفی و مثبتش و اصلا نمیتونم بگم کامله یا حتی بای اینکه عاشقشم دلیل بیارم

عشق بدون دلیلِ با پذیرش عیب و ایراد ها

خودتون هم کامل هستید برای همسرتون؟

نه بابا منکه اصلا کامل نیستم 

ولی بازم حس میکنم شوهرم بیشتر از من احساس دلبستگی می‌کنه و دوسم داره اما من کلا نمیتونم کسی و بیشتر از یه حدی دوست داشته باشم

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر