2777
2789
عنوان

مادر شوهرم یه نابغه است

| مشاهده متن کامل بحث + 17126 بازدید | 259 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

حالا انگار زایمان طبیعی مفتکیه

دقیقا خواهرم طبیعی تو بیمارستان نیمه خصوصی ۱۰.۱۲ تومک خرجش شد🫥تازه ب غیراز پولگوشفند قربونی و پوشک و.....

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂۱/۲/۰۳ من ددباره مامان شدم🥺
2802

آدمی که اینقدر پولدار هست 30 ملیون بده گوشی نداره خرج شما رو بده، 

کاری به مادرش نداشته باش شما پول رو از همسرت بخواه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

دارم فکرمیکنم منم این قوطی کنسرو وتن ورانی و...همش میذارم‌تو گونی آخرش میذارم دم در ضایعاتی میاد میبره...کاش،باهاش گوشی خریده بودم🤧🤧 آخه شوهرت هم ساده بودها. این آشغالها مال همسایه ها هم‌که جمع کنه دومیلیون نمیخرن

پارسا پسرمامان😍
واهاااااییییی عجب ادم بی فکریههههههه☠️☠️☠️☠️ مادرش رسما دست گذاشت رو غرورش جو گرفتتش چه مادر بی فک ...

ههه فکر کردی زنگ بزنه چی میشه مادر شوهرش قشنگ میشوردش بعد زنگ میزه پسرش اونم میاد دعوا تنها راه درستش اینه جلو شوهرش زنگ بزنه این اگهی واسه کار بگه مبخام کمی از خرج بیمارستانو درارم ماه اخری 

دقیقا خواهرم طبیعی تو بیمارستان نیمه خصوصی ۱۰.۱۲ تومک خرجش شد🫥تازه ب غیراز پولگوشفند قربونی و پوشک ...

اره

جاری خواهرم دو سال و نیم پیش ۶ تومن داده بود

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
حالا مادرشوهرت چرا نابغه اس؟! شوهرت رفته خریده دیگه ، خب نمیرفت!!!!

اینهمه سیاست و اینجوری مظلوم نمایی کردن، نابغه بودنه دیگه نه؟ شوهرم چششاش پر اشک شده بود میگفت بیچاره مادرم

2801