2733
2739

همه تایپک هام راجبع اونه الان 15روزه کاملا شمارشو پاک کردم دیگ چکش نمی کنم ...الان دوباره پیام داده بعد پانزده روز 💔😔چون 15روز پیش دعوام شد  چون عید پیم داده بود ...بعد ماه ها بعد یک هفته من پیم دادم بی محلی کرد دیگ دعوام شد ..جوابمو نداد گفتم همه چی تمومه ...اون روز هیچی نگفت الان پیام داده چی بگم چیکار کنم 😔 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه پیامی داده

گفته سلام خوبی 

بعد ریپلا زده رو پیام قدیمی ..گفته بود دیگ مزاحمت نمیشم خوش باشی ...در جوابش نوشته چی میگی ایموجی ناراحتی گذاشته

2731
چی میگه 

گفته سلام خوبی 

بعد ریپلا زده رو پیام قدیمی ..گفته بود دیگ مزاحمت نمیشم خوش باشی ...در جوابش نوشته چی میگی ایموجی ناراحتی گذاشته

2740
هیچی اصن سین نزن اگ‌بخادت باید خودشو پاره کنه اگ‌ن ک یه سلام داده سرگرم بشه بذا بفهمه ادم‌سابق ن ...

سین زدم 

بنظرت چجوری جوابشو بدم 

تایپک قبلیم ببینی چقدر غصه خوردم

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز