2752
2734
عنوان

خواب سفره امام رضا

167 بازدید | 28 پست

دوستان من یه مشکلی دارم امروز بخاطرش خیلی خیلی گریه کردم بعد همین یه ساعت پیش خواب دیدم خواهرم میگه میخوام واست سفره حضرت ابوالفضل بندازم مشکلت حل شه ولی خودم توی خواب گیرداده بودم نه من واسه امام رضا میخوام سفره بندازم تعبیر این خواب چی میشه یعنی باید سفره بندازم؟اصلا سفره امام رضاداریم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیره انشالله 

واسه امام رضا خب سفره بنداز ی پنج تن بگیر 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
2731
عزیزم راه حل مشکلتون رو تو خواب دیدید منم چند وقت پیش گریه کردم خیلی خیلی بعد خواب دیدم سر سفره اما ...

من شب قدر ياد امام رضا افتادم خيلي گريه كردم بعد چون وفته بودم مشهد يه مدت قبل و خيلي دلم خوراكي ميخواست و همونجا پريود شدم تو مسجد بهم كلي خوراكي ميدادن اولم به من اسم مسجدم امام رضا بود

بعد آخرش كه داشتم برميگشتم يه نفر به پشتم زد يه تسبيح خاص بهم داد گفت اين مال توعه از تبرك مشهده

🥺🥺🥺🥺🥺

من شب قدر ياد امام رضا افتادم خيلي گريه كردم بعد چون وفته بودم مشهد يه مدت قبل و خيلي دلم خوراكي ميخ ...

🥲🥲عزیزم معلومه دلت پاکه و عزیز هستی پیش آقا،حتما هر مشکلی داری به امام رضا متوسل شو من ازش بارها بارها معجزه دیدم ،منم خیلی به امام رضا ارادت دارم و هرچی که دارمو مدیونم بهش

🥲🥲عزیزم معلومه دلت پاکه و عزیز هستی پیش آقا،حتما هر مشکلی داری به امام رضا متوسل شو من ازش بارها ب ...

ببخشي عزيزم بد تايپ كردم

بعد وقتي رفتم مشهد اتفاقي فهميدم تولد پسرشون امام جواده منو دعوت كرده بود😭😭😭😭😭

اونموقعم خواب ديدم بهم انگشتر داد ، تو مسجدم نيتم بخت گشاييم بود تسبيحم كه دادن شبيه مرواريده و دلم ميخواست هميشه سرويس عروسيم مرواريد باشه

منم پارسال با شوهرم داشتیم می‌گفتیم ده ساله نرفتیم پابوسی امام رضا عردومون بغض داشتیم بخاطر شرایط مالی و ..نتونستیم بریم..یروز بعد سر کار همسرم خادمای امام رضا اومده بودن پرچم بدست و به همسرم تسبیح و گلاب و گلپر متبرک امام رضا دادن حالا دوسه روز قبلش هی میگفتم باید یتسبیح بگیرم نداشتم ...واقعا حس کردم اینا هدیه امام رضای رئوفه💔💚🌱

2706