2737
2734
عنوان

خیانت مادرم...

30973 بازدید | 341 پست

وقتی ب گذشتم نگاه میکنم میبینم تموم سختیای زندگیمو مادرم ب وجود اورده...خیانتشو با چشم خودم دیدم چندین و چند بار ،اونم با پسر عموم🙂خیلی توو خودم ریختم،شبایی رو یادم میاد که از گریه نفس کم میاوردم، خیلی فکر خود کشی میزد ب سرم، حال روحیم همیشه و همیشه داغون بود، خیلی ب قلبم سنگینی میکرد و میکنه ک بقیه فکر کنن منم مثل مادرمم...

منی که حتی بین دوستام ب مثبت بودن معروفم

دائم با پدرم سر چیزای مزخرف دعوا میکرد همسایه ها میریختن خونمون...

حتی پسری ک عاشقش بودم و عاشقم بود ب خاطر حرفایی ک پشت مادرم بود پا پیش نزاشت...

هیچوقت شام و ناهار درست حسابی نداشتم

این باعث شد الان انواعی از بیماری ها از قبیل کم خونی،پوکی استخوان داشته باشم😑😑

من لایق اینهمه سختی و درد توو سن کم نبودم

مگه چه گناهی کرده بودم؟؟

الان کی میاد دختر زنی مثل اونو ب همسری قبول کنه؟

ولی من واقعا پاکم و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از تهه دلم حرفاتو میفهمم و درک میکنم و باکلمه به کلمه حرفات زندگی کردم.... 

هرچند برای من خیلی بدترههههه خیلییییییی

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2731
2738
می‌دونم چی میگی گلم یکی از همکلاسی های منم همین سرنوشت براش پیش اومد چرا بابات مامانتو طلاق نمی‌ده و ...

بابام؟؟؟ بابام هم ادم زیاد جالبی نیست...

اصلا براش من ذره ای اهمیت ندارم

الان بهش بگم زنت اینجوریه میگه به تو ربطی نداره

2706