2737
2739
عنوان

امروز خواهر شوهرام کتکم زدن....

522914 بازدید | 521 پست

من در حال جدایی هستم دوهفته بود میخواستم برم دنبال پسرم بهانه میاوردن مسافرتیم ....بعد دیشب باز گفتم دلرم میام ببرمش گفتن مریضه 

من گفتم حتی اگه مریض هم باشه خودم داروهاشو میدم باید بیام ببرمش دیگه تحملم تموم شده...

بعد همزمان دیدم از گروه مهد کودک پسرگ حذفم کردن رفتم مهد کودکش بمرسم چرا از گروه حذفم کردین...

گفتن پدرش گفته شهریه رو من میدم حق ندارین زنمو تو گروه نگه دارین...

بعد وقتی داشتم باهاشون صحبت میکردم دیدم مادر شوهرم پسرمو اوردن مهد کودک 

گفتم عههه پس میگفتین مریضه که!! خلاصه قرار شد بعد مهد با خودم ببرمش دیدم تو این سرما و نم بارون به بچه تیشرت و شلوار خونگی با دمپایی پوشاندن..

زنگ زدم شوهرم گفتم به مادرت بگو یه دست لباس گرم بیرونی دم در حیاط بذاره من برم بردارم ،قبول کرد....

مهد تموم شد رفتم لباسو بردارم دیدم لباسی نذاشتن بعد بچه رو فرستادم داخل گفتم برو پلاستیکو ازمامان جون بگیر بیار....

هستین بقیشو بگم؟

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه هستین بقیشو بگم اگه نیستین برم بخوابم به دردم گریه کنم یکم خالی بشم...

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

عزیزم بگو💔

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2740

هستیم عزیزم بگ‌‌و کم‌کم داره سردردهامون شروع میشه

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2706