2733
2739

من چرا اینجوری ام

از هفته هیجده اینا بود فکر کنم ترکام شروع شد و قرمزه

هنوز کلی مونده تا بیست سه هفتم😪😐

کسی مثل من بود قبل بارداریم وزنم نرمال بود لاغر نبودم 

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من.

سه سال گذشته و الان سفید رنگ شده ولی هنوزم هست

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2731

مال چاق شدن باید چرب کنی

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
من

بعدش چی شد حالا شکم بکنار رون و ساق پاهات خوب شد؟ 

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
2740
مال چاق شدن باید چرب کنی

روغن نارگیل گرفتم مث اینکه تاثیر نداره

من تا ماه نهم هیچ ترکی نداشتم کلی خوشحال بودم اما وارد ماه نهم شدم از چپ و راست و بالا و پایین و ه ...

تو فکر همینم که ماه اخر قراره چی بشم