2737
2734

التماس دعا 🌱🥰💚

اگر خواستید دعا کنید حاجتروا شم و خوشبخت مرسی 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه من تو تاپیکت یه سوال بپرسم؟

بله 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2738

برای شفای کاملم

برات سوره کوثر خوندم

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 
بله 

ببین رلم دوروز پیش باهم کات کردیم سر شک من وزنگ به دوستش همون لحظه هم منو بلاک کرد ویه قلب وانگشتر گذاشت بیوش حالا دیدم دیشب تا ۴ انلاین بوده ومنو انبلاک کرده خودشم موقع کات گفت دوست داشتن تو دروغ بوده ومنم دوست ندارم بنظرت چرا انبلاک کرده

لطفا لایک نکنید

برام بخون فدات دعا شدی

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین رلم دوروز پیش باهم کات کردیم سر شک من وزنگ به دوستش همون لحظه هم منو بلاک کرد ویه قلب وانگشتر گ ...

عزیزم ایشون شمارو نمی‌خواد..

ادم دلش میاد به کسی که دوسش داره ایت حرفا رو بگه

بیخیالش شو 

ادم زندگی نیس دخترم🤭

2706