2733
2739

صبحونه میل نکردی شما نه ؟؟

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
الان سیل خانم های متاهلی که ازشون خواستگاری شده توی این تاپیک سرازیر میشه ...برید کنار🌊

پسر وزیر ازم خواستگاری کرد چون متاهل بودم قبول نکردم

واسه حاجت دلم ی صلوات می‌فرستی🥺🥺🥺❤️❤️

اینچه سوالیه؟

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
الان سیل خانم های متاهلی که ازشون خواستگاری شده توی این تاپیک سرازیر میشه ...برید کنار🌊

خب پیش میاد دیگه 

مخصوصا استخر و بازار و ... 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
2706