2733
2734
عنوان

مردی که اولویتش خانوادشه+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 62 پست

این عتیقه چرا اینطوری حرف میزنه خانوادم خانوادم میکنه اعصاب من ریخت بهم 

بگو برو همون کنار ننه جونت 

مردا از دم چندش شدن

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه سادگی اینه که نمی خواد زندگی پسرش خراب بشه بله ساده س.ایشون خانم امروزی و تحصیل کرده ای هست و تا ...

دقیقا سادس، من عاشق این جور مادرا هستم،  

مادر سیاست مدار و عوضی اصلا خوب نیست 

خوش به حالت 

مادر همسر من یه آدم بیسواده اما شیطان جلوش سجده می‌کنه ، تا بخوای زبون باز و درغگوئه 

سر ثانیه دروغی میسازه که زبونت بند میاد 

خدا ازش نگذره، ظاهرش عالی و باطنش کثیفه 

همیشه دعام اینه که انشاالله هرچی برای ما میخواد سر دختراش بیاد

مادر و پسر خاله زنک.... به شوهرت مرتب بگو توو مردی. مدیری و.... وارد این بحث های سطح پایین نشو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
دقیقا سادس، من عاشق این جور مادرا هستم،   مادر سیاست مدار و عوضی اصلا خوب نیست  خوش ...

به خدا ایقد تعریف من پیش فامیلاش می ده خودم‌می مونم😅همه اوایل مشتاق بودن من ببینن که این فرشته کیه اینا گرفتن.نه کاری داری کجا میریم چی می خوریم کی اومد کی رفت.یه جایی می خوایم ببریمش ایقد باید اصرارش کنی تا  بیاد وگرنه میگه نه مزاحمم.بماند چقد می رم خونه شون تحویلم میگیره.حامله بودم ویار داشتم هرروز برام غذا می پخت زایمان کردم ۱ماه رفتم پیشش موندم با کمال میل بچه م نگه می داشت.این لطفارو هیچوقت خانواده خودم درحقم نکردن.خانواده من فقط غر میزنن و انتظار کمک مالی  دارن.۲روز بری بمونی خونه شون روز سوم میگن کی میری؟این مادرشوهرا که می بینی افریته ن.پر از عقده و بیماری.اینا انسان نیستن شیطانن وگزنه کی از ناراحت کردن بقیه خوشحال میشه غیر از منافق و شیطان؟

خدا بهت صبر بده فقط

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2740
هیچ وقت بدی خانواده شو نمی‌بینه  انگار انقد عاشقشون کور شده از عشق  خوب وقتی مادرشوهر هی ...

ببخشید چه همسر بی سیاستی داری

فرضا مادرهمسرتون این حرف هارو گفته باشه چرا همسرت به جای مدیریت این موضوع باید بیاد این چیزها رو به شما بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اولا به همسرت بگید از این به بعد حرفی رو شنید اگه تونست خودش از شما دفاع کن اگرم صلاح ندید به هیچ عنوان جلو شما بازگو نکن چون رابطه هاتونو خراب میکن

دوما کلا رابطه ت رو باهاشون محدودتر کننیازی نیست هر جا شما میری یشونم بیاد یا هر جا دعوت کردن و گفتن ۵ دقیقه بعد بیا بریم پاشید باهاشون برید با احترام بگید موقعیتش رو ندارید و نمیتونید برید همین

شوهرت مرغ تخم طلاست ک این همه بهش باج میدی ؟ احترام نذاشتی در گوشی حرفی زدی . این مسخره بازیا چیه .چقدر رو دادی بهش .همشم ک دنبال توجیح کردن و عذرخواهی و توضیح دادنی ک اره من احترام گذاشتم بی احترامی نکردم با مامانم درباره فلان موضوع حرف زدیم ... بسه دیگه بابا . 

واقعاااا؟؟ اتفاقا خودمم تو ذهنم بود این کار و بکنم  یعنی واقعا تاثیر داره؟؟ خوب درست نیست که ...

عزیزم هرچی زمان بگذره بدتر میشه که بهتر نمیشه

گذشت زمان اصلا شرایط شمارو درست نمیکنه بلکه سن شوهرت میره بالا و امکان اصلاحش خیلی خیلی کم میشه

به نظرم برو مشاور ریز به ریز اخلاقای همسرت و خودت بگو تا یه راهکار مناسب بهت بده

اینجور که معلومه شوهر شما چندسال با این اهلاقا بزرگ شده و زمان میبره اصلاحش

اگه همدیگه دوست دارین پس راهکار پیدا کن

حرف بدی نزده  یه کم سیاست داشته باش  راست میگه چرا درگوشی حرف زدین توی جمع  وقتی ه ...

آخه من ازش معذرت خواهی کردم گفتم درست میگی 

ولی اون هی کش داد مسئله رو 

بعدشم من اصلا آدمی نیستم به ولله از قصد بخوام بی احترامی کنم 

مثلاً یروز من میخواستم برم استخر 

یهویی شد 

بعد میدونستم که اون روز خواهر شوهرم رفته مهمونی 

و نمیتونه بیاد 

بهش زنگ نزدم 

ناراحت شده بودن که آره تو حتی اگه میدونستی نمیتونه بیاد باید زنگ میزدی بهش

خیلی رو دادی بهشون ول کنم بگو من نمیدتونم بخاطر چیزهای الکی مثل ادم اهنی رفتار کنم 

من بودم به شوهرم گیر می دادم از اونطرف منم مثل مادرشوهر به چیزهای الکی گیر می دادم که چرا مامانت اینطوری کرد 

در مقابل این ادما فقط فقط مقابله مثل جواب میده کم بیاری سوار گردنت میشن پیاده هم نمیشن

به خدا ایقد تعریف من پیش فامیلاش می ده خودم‌می مونم😅همه اوایل مشتاق بودن من ببینن که این فرشته کیه ...

خدا خیرش بده 

مطمینن تو هم قدر خوبیشو میدونی به موقع جبران میکنی 

همین طور که خدا به موقعش تلافی این همه عوضی بودن بعضی مادرشوهرا رو می‌کنه 

مال من جلوی چشمش گریه کردم یه بار آنقدر خوشحال شد قشنگ معلوم بود ذوق کرده 

دیگه همیشه سعی میکنم نشون بدم خوشحالم که حالش بد بشه برعکسه مال ما

آخه من ازش معذرت خواهی کردم گفتم درست میگی  ولی اون هی کش داد مسئله رو  بعدشم من اصلا آد ...

بحث نکن باهاشون 

سعی کن با زبون خیلی احترام بگیری 

ظاهرتو خوب کن جلو شوهرت ازشون تعریف کن و طرفداری کن الکی 

یه مدت فقط زبون بازی کن اما مایه نزار ، که توقعشون کم بشع

کاری که جاری من می‌کنه 

روزی دوبار زنگ میزنه خودشو شیرین می‌کنه براشون، اما سالی یکبار هم راهشون نمی‌ده ، اصلا شیطان رو درس میده 

2706