2737
2739

شوهرم خواب و زندگی نداره اینقدر که به فکر جاریم و برادرشوهرمه. اون خانم خرابکاری میکنه شوهر من بی‌خواب میشه اون خانم پولاشونو خرج میکنه شوهر من نق میزنه کاش مردها یاد بگیرند تو جیزهایی که بهشون ربط نداره دخالت نکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولد میگیره این جوش میزنه سفر میره این جوش برادرشو میزنه خب بگو مردددد داداشت خودش عقل داره

یعنی چی؟یعنی میگه چرا پول خرج میکنه؟😑

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2731
2740
قبل آشنایی با نی نی سایت فکر میکردم نهایت درگیریای بعد ازدواج مادرشوهر و خواهرشوهر هستن اما حالا فهم ...

والا ما که از این مشکلات نداریم. بنظر بعضیا خیلی سخت میگیرن دیگه... اسی سعی کن رابطه اتو کم کن بابا خسته میشی چه حوصله ای داری درگیرشون هستی... بیخیال جاری و... بزار شوهرت جوش بزنه لابد رابطه اشون باهم خوبه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
والا ما که از این مشکلات نداریم. بنظر بعضیا خیلی سخت میگیرن دیگه... اسی سعی کن رابطه اتو کم کن بابا ...

خخخخ باشه ولی خب برای من کم میزاره و این ناراحتم میکنه

از تاپیکات معلومه تو بیشتر درگیری و حسادت داری

عزیزم چه حسادتی ؟؟ واقعا به چیش حسادت کردم من میگم به منو شوهرم ربط،نداره که کی چکار میکنه چکار نمیکنه من میخوام شوهرم بیخیال شه و زندگیشو بکنه و یاد بگیره اونا ازدواج کردن و نستقلن پسسسس عقل دارن

2706