2733
2739
عنوان

نماز شب مدل جدید خوندم :/

236 بازدید | 21 پست

نیت کردم ،حمد و توحید و بعدش قنوت و ذکر قنوت و به فارسی حاجتمو گفتم و ادامه نماز

ی کلیپ دیدم تو اینستا گفت این مدلی هم بخونی قبوله

طلبه ها نظرشما چیه

منی که نماز عادی بلد نیستم حتی شب پیشکش

فرهنگیان قبول نمیشم ولی ۱ درصد شدم رفتم مصاحبه تنها چیزی که بلدم تعداد رکعت نمازای روزمره  میگم فقط🙂

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم شنیده بودم 

ولی یه جایی میگفتن شما همین که همون ساعت یهو بیدار بشی یعنی فرشته ها صدات کردن حتی اگر حال نداری نماز بخونی بلند شو تو جات بشین یه سلام بهشون بده خودش کلی ارزش داره

چهل تا مومن رو بگو

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
2738

قنوت توی نماز واجب هم میشه فارسی گفت مشکلی نداره. 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

نماز شب یازده رکعته که 8 رکعت معمولی مثل نماز صبح، یک رکعتش نماز وتر تقریبا همینجوری شما خوندی ولی یک حمد و سه توحید تو قنوتشم ذكراي مخصوص داره 

اما در کل قنوت فارسی تو نمازای مستحب ایرادی نداره

استاد عزیزی هم گفته ربع ساعت به اذان صبح بیدارشین یک رکعت نماز وتر حمد و توحید بعدتو قنوت حاجات دنیو ...

اره منم همین کار رو کردم

حالا سواله برام این مدلی هم صحیح هست یا نه فقط برای تمرین و عادت کردنه

2706