2733

طی این چندسالی که مشاوره میدم

کیس های مختلفی بودن

اما ناامیدی بچه هارو کل دیدم و پیام این عزیز که اومد

تصمیم گرفتم داستانشون رو بگم

این عزیز ۲۹سالشون بود که اومدن پیش من و گفتن تصمیم دارن کنکور بدن

دیپلم فنی بودن! و بعدش ازدواج کردن و ادامه تحصیل ندادن

فرزند معلول داشتن/همسرشون راننده ماشین سنگین بودن و اکثرا نبودن/مادر و پدرهمسرشون هم کهولت سن داشتن و پیش ایشون زندگی میکردن و نگهداریشون گردن ایشون بود🫠

روز عید به من پیام دادن بااین مضمون" لحظه سال تحویل دعاکردم و ازخدا خواستم امسال دلم رو خوش کنه گفتم سال تحویل شد منم زندگیم رو متحول میکنم" 

تو یک سری درس ها واقعاقوی بودن باوجود ۱۱سال فاصله گرفتن از درس!

اما تمام دروس مجبوربودن امتحان نهایی بدن و همزمان برای کنکوربخونن در نهایت شد و ایشون دانشجوی پزشکی تعهداستان خودشونن🫠

هروقت بهانه داشتید...ایشون رو یادتون بیاد

هرآنچه‌دارم‌ازلطف‌خداست🌱🌸درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است😊🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممکنه من امسال رتبه بیارم. من ناامیدم وسط درس فکر منفی میاد.  

میکم حالا بخونم تهش هیچی

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
ممکنه من امسال رتبه بیارم. من ناامیدم وسط درس فکر منفی میاد.   میکم حالا بخونم تهش هیچی

عزیزدلم

من شرایط درسی شمارو نمیدونم

اما چراکه نه

چه خفن بعد من میخوام اگه تیزهوشان قبول نشدم خودمو بکشم راحت شم/: رو پیامم ریپلای نکنین بد و بیر ...

شما از ایشون خفن ترنباشی مثل ایشونی دخترم🤍ته دنیا که نیست میشه

نشد قسمت خوب ماجرات جای دیگست 

از کی شروع کردن چقدر خوندن؟

پیش زمینه خوبی داشتن

از ۲فروردین جدی خوندن رو شروع کردن

پیش زمینه خوبی داشتن از ۲فروردین جدی خوندن رو شروع کردن

آهان تقریبا ۱ سال و دوماه شد یعنی؟ 

چه دارد ، آنکه تو را ندارد ؟! و چه ندارد ، آنکه تو را دارد ؟! ...✨️( فعلا یه مدت بنده در سایت نیستم )
2706