2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تا ابد سفیدی که لپ و لبش سرخه دلیلشم نپرسید که به خودم مربوطه 😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

هرپوستی قشنگیای خودشو داره

همین تفاوت هاست که دنیارو قشنگتر کرده😇

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊

من صورتم سفیده وقتایی که حالم خوبه و خوشحالم لپام قرمز میشه ولی وقتی ناراحتم کدر میشم

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
والا دنیا اصلا جای قشنگی نیست

آره درست میگی ولی از لحاظی هم قشنگه😅

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
2706