2777
2789
عنوان

اسمتو بگو بدون اینکه اسمتو بگی:)

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 112 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

عزیزم اونجا تایپیک رو قفل کرد نتونستم جوابتو بدم 

آره کارنامه و هدایت تحصیلیم اومده معدلم ۱۹شده می‌خوام رشته ریاضی فیزیک برم تو چی میخوای بری؟

چرا میخوای بری یه شهر دیگه مگه شهر خودتون مدرسه نیست ؟

عزیزم اونجا تایپیک رو قفل کرد نتونستم جوابتو بدم آره کارنامه و هدایت تحصیلیم اومده معدلم ۱۹شده می‌خو ...

افرین عزیزم.. من معلوم نیس برم تجربی یا ریاضی ‌‌‌‌‌‌..احتمال زیاد میرم ریاضی..ن هست ولی مدرسه خوبی نیس .دوس ندارم اونجا رو

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
افرین عزیزم.. من معلوم نیس برم تجربی یا ریاضی ‌‌‌‌‌‌..احتمال زیاد میرم ریاضی..ن هست ولی مدرسه خوبی ن ...

یعنی بری یه شهر دیگه که خودت بری خوابگاه یا با خانوادت بری ؟

هدایت تحصیلی تجربی و ریاضی الف آوردی ؟

منم فردا می‌خوام برم برا ثبت نام ببینم چی میشه 

چرا خوب نیست مگه کجایید ؟

یعنی بری یه شهر دیگه که خودت بری خوابگاه یا با خانوادت بری ؟هدایت تحصیلی تجربی و ریاضی الف آوردی ؟من ...

نههه ‌.با تصوزت کاملا متفاوته.ی ربع کلا راهه .میرم و میام با سرویس .هنمین‌.هدایت تحصیلس همه رو الف اوردم ولی فردا اصلش مشخص میسه.چون میگن توی سایت اشتباه زده‌..نمره ی علوم و ریاضیت چند شد؟

عزیزم اونجا تایپیک رو قفل کرد نتونستم جوابتو بدم آره کارنامه و هدایت تحصیلیم اومده معدلم ۱۹شده می‌خو ...

برا تابستون چیکار میکنی؟ کلاس چی میری؟

وقتتو چطور پر میکنی

نههه ‌.با تصوزت کاملا متفاوته.ی ربع کلا راهه .میرم و میام با سرویس .هنمین‌.هدایت تحصیلس همه رو الف ا ...

سایت که اشتباه نمیکنه هرچی زده درسته چون برا منم همین که تو سایت بود همون بود 

من ریاضی ۱۷ علوم ۱۶

برا تابستون چیکار میکنی؟ کلاس چی میری؟وقتتو چطور پر میکنی

فعلا که کلاس نرفتم هوا گرمههه اصلا نمیشه بیرون برم 

کتاب های دهم رو گرفتم دارم پیش خوانی میکنم کتاب هم میخونم فیلم میبینم عصر هام اگه خیلی حوصلم سر بره میرم بیرون یه دور میزنم 

تو چکار می‌کنی ؟

سایت که اشتباه نمیکنه هرچی زده درسته چون برا منم همین که تو سایت بود همون بود من ریاضی ۱۷ علوم ۱۶

افریت .منم علوممو کم شدممم

افریت .منم علوممو کم شدممم

علوم که بیشتریا کم شدن 

من می‌خوام مدرسه شاهد برم رشته ریاضی اونجام تعداد کم قبول میکنن شرایط ثبت نامش نمره بالای ۱۷ و معدل بالای ۱۸هست من میترسم این علومم به مشکل بخوره 

خدا کنه فردا بهونه نیارن و اسممو بنویسن من حوصله دردسر ندارم بخدا 

فعلا که کلاس نرفتم هوا گرمههه اصلا نمیشه بیرون برم کتاب های دهم رو گرفتم دارم پیش خوانی میکنم کتاب ه ...

جدی؟ کتابای درسیو از کجا گرفتی؟. .من خودم دوستام گفتن بیا پاشیم بریم کلاس‌.اونا میخوان برن تجربی .اونا کلاس زیست و فیزیک و ریاضی میزن.من خودم فقط فیزیک و ریاضی کلاس میرم‌.ی بار هم فیلم دیدم سینمایی ‌.کتابم دارم میخونم . کلاس زبانم ک میرفتم از قبل ‌

علوم که بیشتریا کم شدن من می‌خوام مدرسه شاهد برم رشته ریاضی اونجام تعداد کم قبول میکنن شرایط ثبت نام ...

اره دوستای من همه ۱۳ .۱۵ شدن ولی نمره ی خوبم کم نداشتبم.۱۹.۵ ،،، ۱۸.۷۵ و و و.

کدوم شهری؟  منم حوصله ی دردسر ندارم .و اینقد استرس دارمممم ک نگو

2801