2777
2789

واقعا خستم خیلی خسته اینو فقط ی زن ک تو شرایط منه میفهمه دلم میخواد برم ی جای دیگه نبینم دیگه هیچکس ای خدا لطفا بعد اینهمه سال لطفا ی روی خوش بمن نشون بده 

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

برنده هم شده باشی میتونی از پس هزینه ها بر بیای؟

الکی که نیست

امریکاس

یه روز کار نکنی از گشنگی میمیری

نویسنده 📝 و نوازنده🎻                                                 ⛔️درخواست دوستی قبول نمیکنم⛔️
برنده هم شده باشی میتونی از پس هزینه ها بر بیای؟ الکی که نیست امریکاس یه روز کار نکنی از گشنگی می ...

اونجا خونه هم بخوابی .بیمه بیکاری هست .

بحث چرت نکنیم بابا .

هر چی دزد مال شما

نه که اینجا کار نکنی از آسمون برآت پول غذا میفرستن

اونجا تو غربت خیلی فرق میکنه ضمنا ایشون بچه هم داره و اونجا کسی نیست ازش حمایت کنه دست کم اینجا دوستی خونواده ای چیزی داره زبون خودشو بلده

بازم بگم؟

نویسنده 📝 و نوازنده🎻                                                 ⛔️درخواست دوستی قبول نمیکنم⛔️
اونجا خونه هم بخوابی .بیمه بیکاری هست . بحث چرت نکنیم بابا . هر چی دزد مال شما

چرا خشمگینی گلم؟ چه ربطی به دزد داشت؟

باید بدونه مسیر دشواری پیش روش هست و اگه قبول نشه چیزی از دست نداده

2801