2733
2739
عنوان

جای من بودید ناراحت نمیشدین؟

639 بازدید | 58 پست

شب خونه مادرشوهرم بودم بچه بیست روزه دارم .

بلاخره تا صبح شیر میدادم . 

بعد سر سفره بودن همه من اومدم برم دستشویی هفت صبح بود تعارف به صبحونه نزدن حتی همسرم .

بعد صبحونه برام چای آورده و میگه صبحونه میخوای .

من لب نزدم

خب شماداشتی میرفتی دستشوییودست روتوهنوزنشستی بگه بیاصبحوونه بخوراسی واسه من خونه مادرشوهرم ازخواب بیدارمیشم اوناسلام نمیکنن اول من باید صبح بخیربگم 

گاهی انسانم آرزوست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب شماداشتی میرفتی دستشوییودست روتوهنوزنشستی بگه بیاصبحوونه بخوراسی واسه من خونه مادرشوهرم ازخواب بی ...

رفتم بخوابم بعد اینکه همسرم صبحونشو خورد برام چای آورد.

الان بهش بگم میگه تو دیشب بیدار بودی حتما خواب داشتی برای همین تعارف نزدم

جای مادرشوهرت بودم ناراحت میشدم. بچه ای مگه. دیدن تازه بیدار شدی تا بری دست و صورت بشوری تعارف نکردن. بعدش  برات چایی ریخته صبحانه اورده دیگه. قهرت چی بود

تا صب ب اونا شیر ندادی ک قهر میکنی باهاشون

2740
جای مادرشوهرت بودم ناراحت میشدم. بچه ای مگه. دیدن تازه بیدار شدی تا بری دست و صورت بشوری تعارف نکردن ...

عزیزم من رفتم بخوابم . بعد اینکه صبحونه خوردن همسرم چای آورد تو اتاق

رفتم بخوابم بعد اینکه همسرم صبحونشو خورد برام چای آورد. الان بهش بگم میگه تو دیشب بیدار بودی حتما خ ...

نگودخترخوب الکی کدورت درست نکن خودت پاشوبروصبحوونه اتوبخورتازه زایمان کردی باید جون بگیری

گاهی انسانم آرزوست
تو دوران شیر دهی آدم پرولاکتینش بالاس خیلی حساس و زود رنجه  منم تو اون دوران بود ناراحت میشدم ...

صبحونشو تموم کرد همسرم بعد اومد تو اتاق چای آورد برام ناراحتی نداره؟؟؟؟

2706