2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
تبریزی ها چطور آدم های هستن اصفهانم یک خانواده تبریزی سرم کلاه گذاشتن کار  زشتی باهام کردن خا ...

خوشگلم خیلی ناراحت شدم بهتون حق میدم تو همه جای دنیا خوب و بد داریم من سره جهازم رفتم بانه تلویزیون خریدم بعد پشیمون شدم گرون داده بود رفتم از مغازه‌ای دیگه ای تو خود بانه تلویزیون برداشتم اونیکیم برگردوندم اما طرف پولمونو نداد دیگه دیدم دعوا میشه گفتم فدا سرم اونوقت باید بگم از ادمای بانه بدم میاد نه من دوستای کرد زیادی دارم دیگه همه‌جا خوب و بد داریم 

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
خوشگلم خیلی ناراحت شدم بهتون حق میدم تو همه جای دنیا خوب و بد داریم من سره جهازم رفتم بانه تلویزیون ...

داشتن میکشتن من را باز به خیر گذشت الان از عوارض داروی اعصاب گردنم کج شده همون شوک کار زشت آنها با من ناراحتی اعصاب گرفتم از عوارض داروها گردنم کج شده

جغد شوم بودن

نباید به هر کسی اعتماد کرد تجربه شد برام

تبریزی ها چطور آدم های هستن اصفهانم یک خانواده تبریزی سرم کلاه گذاشتن کار  زشتی باهام کردن خا ...

همه جا آدم خوب و بد هست ولی منم تجربه ی خوبی از ارتباط باهاشون ندارم.

دوسه بار رفتم تبریز ولی بدترین سفر عمرم بود. اینهمه توی بازار و جاهای مختلف اش گشتم ولی نهایتا یکی دونفر رو دیدم خوب بودن.از نظر برخورد و رفتار

داشتن میکشتن من را باز به خیر گذشت الان از عوارض داروی اعصاب گردنم کج شده همون شوک کار زشت آنها با م ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات من خودم اهل تبریزم بهت حق میدم دیگه خدارو شکر به خیر گذشت یادمه شوهر خالم خیلی پولدار بود ا یه ترکیه‌ای شریک شد خوب اونم ترک بود یارو سرش کلاه گذاشت همه‌ی پولشو خرد الان بعد20 سال هنوز اجاره نشینن دختر خالم از ترکیه متنفره بعضیا انسانیت ندارن ذاتشون خرابه

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
2706