2737
2739

سلام اگه کسی حالش بد میشه نخونه 

بچم ۱۵ سالشه بخاطر سرفه های تک و توک و ابریزش بینی و خشکی و خارش گلو چند روز پیش رفت دکتر علایمش خفیف بودش دارو ژلوکاف و ازیترومایسین۲۵۰ و سیتریزین و شربت دیفین هیدرامین تجویز کردن پزشک شون ،  الان چند روزه داره میخوره  امروز با عرض پوزش  گفت مدفوعم تیره شده قهوه ای تیره  ایا عوارض این داروها ممکنه باشه نگرانم

پرسیدم ایا سیاه بود؟ گفت نه ، من رنگ قهوه ای دیدم ولی خیلی تیره بود ، سیاه نبود

جای نگرانیه بنظرتون ؟ممکنه عوارض دارو باشه؟کسی تجربه مشابه داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خونی که نبوده گاهی مدفوع کم رنگ و پررنگ میشه و شل و سفت

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

اگه سیاه و بدبو بوده برید دکتر

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
2740
نه نرمال بوده خونی و سیاه نبوده ولی رنگش تیره شده تا حالا این رنگی ندیده بوده بچم🤦‍♀️

مریضی پر رنگ میکنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
جدی؟ نمیدونستم

خودتونو ببینین

وقتی سالم سالمین خوشرنگ و معمولیه با بوی معمولی

وقتی کسالت دارین یا شله یا سفته و پر رنگ میشه و بوی بد

فکر کنم سوپ براش خوب باشه

در هم بهش چیز ندین بچه قاطی میکنه و حالش بد میشه

2706