2733
2734

قوی ترین مادرم ،که با بیماری پدرم موند و ساخت و مارو بزرگ کرد

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامانم سلطان خونس 😍تو هرکاری قشنگ حرفه ای 🧿🧿🧿

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

زن عموم بوده از نظر مادی میگم 

با ۲۰۰ میلیون ارث پدری که بهش داد حواله ماشین خرید و فروش کرد و الان چند تا زمین گرفت و نزدیک ۱ میلیارد هم پول داره تو حساب خودش 

برای درک دیگران باید تو همون آبی شنا کنی که اونارو غرق کرده
2740

جاری بزرگم سیاستی که داره رئیس جمهور نداره😉

کلا زنیه رو شوهرش سواره همه جوره بعد یه جذبه خاصی داره مادرشوهرمم عین بز ازش میترسه

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
2706