2733
2734
عنوان

شقاق و یبوست شدیدد😭😭😭

496 بازدید | 59 پست

خانوما به دادم برسید چیکار کنم

یبوست شدید به همراه خونریزی داشتم

من از پارسال درگیرشم رفتم دکتر متخصص بهم کلی دارو و شیاف داد گفت استفاده کن اگه خوب نشدی بیا کونولوسکوپی

یه ماه استفاده کردم معدم داغون از بس قرص خوردم

بعد دیدم خوب شدم قطع کردم 

دوباره بعد چند هفته دردم شروع شدی جوری که به گریه کردن افتادم از درد😭😭😭

میخوام بمیرم انقدر درد دارم

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

دست که‌ میزنم زخم بودنمو حس میکنم الانم خیلی میسوزه

توروخدا کمکم کنید کسی این مشکلو داشته؟ بدون دارو هم میشه حلش کرد؟😭😭

مم دیگه نا امید شدم

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
دست که‌ میزنم زخم بودنمو حس میکنم الانم خیلی میسوزه توروخدا کمکم کنید کسی این مشکلو داشته؟ بدون دار ...

بیا پی وی کمکت کنم

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا پی وی کمکت کنم

خدا خیرت بده

2742

آخی عزیزم انشاءالله زود خوب میشی🥺💚

هویج و کاهو زیاد بخور، 

و روغن زیتون

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
2740
دست که‌ میزنم زخم بودنمو حس میکنم الانم خیلی میسوزه توروخدا کمکم کنید کسی این مشکلو داشته؟ بدون دار ...

منم همین مشکلو دارم به زخم شدن عادت کردم انگار .

یکی راه حل بده

سبک زندگی هامون خیلی بده

روزی ۲۰ دقیقه بشین تو تشت آب گرمی که یکم داغ باشه ولی نسوزونه دوست منم داشت آخرش رفت عمل کرد

وای توروخدا یعنی کار منم به عمل میکشه؟😭😭😭

کم بدبختی دارم اینم سر بارش شدع

بهترین راه درمانش اینه ک یبوستت رو برطرف کنی سه تا لطف رو در حق خودت بکن اب زیاد بخور روزی حداقل ۸ ...

مرسی گلم

خوراکی های فیبر دار مثل چی؟

2706