2737
2734
عنوان

میخواید خوشگلتر بشید؟

245 بازدید | 11 پست

سلام دوستان 

تهران قلهک‌ هستیم کار تزریق فیلر و‌بوتاکس با بهترین متریال و توسط جراح متخصص انحام میشه با بهترین متریال که جلوی خودتون پک رو باز میکنیم خیالتون راحت باشه و میتونید حتی باکس هم بهتون‌تحویل بدیم 

جراحی بلفاروپلاستی هم توسط جراح هست دقت کنید نرید پیش غیر پزشک یا پزشک عمومی خواهشا 

متخصص ما جراح هستن و تبحر و علم بالایی دارن برای انجام جراحی و‌ظرافت بخیه ها بسیار عالی هست 

برای گرفتن وقت و مشاوره رایگان و دیدن نمونه کارهامون و اطلاع از قیمت به شماره ۰۹۳۵۱۷۲۰۹۶۴ واتساپ یا پیامک یا تماس بگیرید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
طرف رفته این عمل انجام داده پلکش بسته نمیشه بخوابه اسم عمل بلد نیستم لغت دیکته ای بنویسم   بعد ...

همه این مسخره بازیا یه عوارض وحشتناک واسه بدن داره

کاش همه متوجه باشن

🌿🌀❤️لطفا لایک نکنید با تشکر ❤️🌀🌿جواب افراد بی شعور داده نمیشود 🙂
طرف رفته این عمل انجام داده پلکش بسته نمیشه بخوابه اسم عمل بلد نیستم لغت دیکته ای بنویسم   بعد ...

بلفارو؟

نه اینجوری نیست،احتمالا دکترش خیلی بد بود 

کاری با تبلیغ اسی ندارم

ولی خاله من انجام داده خیلی خوب شده

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

عزیزم وقتی پیش غیر پزشک و‌تو ارایشگاه کار انجادمیدن همین میشه 

من مادر و خاله هام پیش همین دکتر انجام دادن عالی شده خواستی عکس میفرستم ببینید

2740
بلفارو؟ نه اینجوری نیست،احتمالا دکترش خیلی بد بود  کاری با تبلیغ اسی ندارم ولی خاله من انجام ...

دقیقا پیش پزشکی که جراح هست انجام بدید عالی هست 

پزشک عمومی ها هم انجام میدن اما توصیه نمیکنیم

دقیقا پیش پزشکی که جراح هست انجام بدید عالی هست  پزشک عمومی ها هم انجام میدن اما توصیه نمیکنیم

خاله منو جراح مخصوص خودش انجام داد و عالی شد

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
همه این مسخره بازیا یه عوارض وحشتناک واسه بدن داره کاش همه متوجه باشن

اینهمه عمل زیبایی به بهترین نحو‌ داره روزانه انجام میشه و راضی هم هستن عوارضی‌هم‌نداره 

من‌مامان خودم افتادگی پلک داشت و اذیت میشد براش عمل انجام دادیم همین دکتر عالی بود الان خیلی خوب شده

کسی که افتادگی پلک یا پوست اضافه داره خیلی براش خوب هست 

مشاوره بگیرید اگر نیاز نداشته باشن دکتر خودشون میگن نیازی ندارن و انجام نمیدن