2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دلم میخواد یکی بغلم کنه زار بزنم تو بغلش 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2738
پاشین جمع کنین سر صبحی خودتون افسرده نکنین خدامون بزرگه هیچی همیجوری نمیمونه که بالاخره یه چیزی میشه ...

تو چی میدونی درد من چیههههه هاااا

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚
منم  بیا بغلم

کاش جدی میتونستی بغلم کنی دلم خیلی گرفته 

از دیشب سکته نکردم خودش کلیه 

نشستم زل زدم به دیوار و گریه میکنم 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
تو چی میدونی درد من چیههههه هاااا

من نمیدونم دردت چیه درست توهم نمیدونی دردای من چیه !!!شاید بگم بیشتر از توعه ولی چاره چیه گلم باید بسپاری دست خدا  خودش میدونه چطوری درستش کنه با غصه خوردن چیکار میشع کرد فدات شم

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
2706