2777
2789
عنوان

فقط منم؟

164 بازدید | 18 پست

بگید فقط من نیسم گریم گرفت🙂

به شوق نور در ظلمت قدم بردار🌱من از نسل اریایی هستم و فرزند کوروش بزرگ🌚دوستای عزیزی که مخالف نظرم هستید،عقده ای ها،جنگی شرارتی ها،عصبی ها،کسایی که هنوز اندازه گاو نمیفهمن،ریپ نزنیددددددددددد حوصله تعلیقی ندارممممم

چرا ادما انقد بد شدن؟💔

به شوق نور در ظلمت قدم بردار🌱من از نسل اریایی هستم و فرزند کوروش بزرگ🌚دوستای عزیزی که مخالف نظرم هستید،عقده ای ها،جنگی شرارتی ها،عصبی ها،کسایی که هنوز اندازه گاو نمیفهمن،ریپ نزنیددددددددددد حوصله تعلیقی ندارممممم

با دیدن این ع زندگیم نا امید شدم فردا روز برا همچین ادمی باید تلاش کنم به جامعه کمک کنم 

دسم بیاد سرنگ هوا بهش میزنم میکشمش:/

당신의 공허한 말에 지쳤습니다-!🕷🕸خ‍‌س‍‌ت‍‌ه‌ازح‍‌رف‌ه‍‌ای‌ت‍‌و‌خ‍‌ال‍‌ی-!                                                                        من سعیدم یه پسر اوتاکویی گیمر و کی درامرم و عاشق هکینگم و ورزمی کارم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

با دیدن این ع زندگیم نا امید شدم فردا روز برا همچین ادمی باید تلاش کنم به جامعه کمک کنم دسم بیاد سرن ...

:)))))))💔

2802
:)))))))💔

نمیدونم چزا از از خدم چندشم شد:)

دیگه انسان نمیشه به بعضیا گفت

کاری میکنن ادم از خدش حالش بهم بخوره:)

당신의 공허한 말에 지쳤습니다-!🕷🕸خ‍‌س‍‌ت‍‌ه‌ازح‍‌رف‌ه‍‌ای‌ت‍‌و‌خ‍‌ال‍‌ی-!                                                                        من سعیدم یه پسر اوتاکویی گیمر و کی درامرم و عاشق هکینگم و ورزمی کارم 
اصن یه حالت کثافتی شدم اه اه

🙂

مردم ایران خیلی اشغال شدن بیشترشون دیگه اون شرافت و اصالت قبلو ندارن

بله درسته

چرا نشر میدید همچین کثافت بازیایی رو؟؟

😐💔شما به بزرگی خودت ببخش خواهر

2801