2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا ها مامانم به بابام نمی‌داد یعنی مامانم میترسد ببره چون خارجی بود و اینا ولی الان برا مامانم یه ماشین ۲۰۶ سبک گرفته که راحت باشه منو خواهرمم ازش استفاده میکنم 😂😂

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2742

ب نام خدا یکبار کوبیدم ب در خونه مردم نصف شبی شوهرمم با سر رفت توی شیشه .... دیگ ماشین نداد ک نداد .‌‌ بسکه بی جنبه اس 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2740

شوهر من دلش نیس بده میگه ماشین بی خط و خشه یه خش روش بیفته کلی از قیمتش کم میشه  بعد میگه تو نزنی یکی دیگه میزنه بهت از اونور میگه خسارت ماشینو از خودت میگیرم ...کلا تو فکر اینم یه لگن هم شده برا خودم بگیرم ولی از اون نگیرم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
شوهر من دلش نیس بده میگه ماشین بی خط و خشه یه خش روش بیفته کلی از قیمتش کم میشه   بعد میگه تو ...

نمی‌دونم آخه چرا اینحورین شوهز منم یبار ماشین بردم انقد غر زد و حرف زد که حالم بدشد

2706