2733
2739
عنوان

واکنش شما وقتی می‌بینید مادرتون به خالتون

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 63 پست
عزیزم حق داری 🥲عب نداره تواحترامشونوحفظ کن انشاءالله که خیرشومیبینی گلم 

دلم میخواد ولی وقتی رفتاراشون رو میبینم سرد میشم . بعد مدتها رفتم اونجا مادرم کل یه ساعت رو با خالم حرف زد به منم میگه برو تو یه اتاق دیگه حرف بزن صدا رو درست نمیشنوم . یا میگه بیا با دختر خالت صحبت کن درست باهاش حرف بزنی 😑 اینا رو فراموش کردم و گفتم من حساس شدم ولی برای آرایشگاه رفتن خواهرم زنگ زده به عمه ام که باهاش بره در صورتی که ما سه تا خواهر هستیم یه تعارف به ما میزد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اه سنشونم خیلی کمه یه لحظه احساس کردم سنش زیاده تفکرقدیمیاروداره  مامان منم باخاله هام خیلی خو ...

مامانم مادرش فوت کرده از اون به بعد چسپیده به خواهراش. متاسفانه خیلی مهر طلب شده . ماها به چشمش نمیایم هر کاری هم که بکنیم . برای رضایت مندی خاله هام هر کاری میکنه

دلم میخواد ولی وقتی رفتاراشون رو میبینم سرد میشم . بعد مدتها رفتم اونجا مادرم کل یه ساعت رو با خالم ...

عزیزم بنظرم بایدباهاشون صحبت کنی بایدبدونه احساس خلاداری این که داری توخودت میریزی چیزخوبی نیس بنظرم به مامانت بگوفک می کنم مابایداولویت باشیم تابقیه چرامیذاری احساس کنم که بایدازشمافاصله بگیرم وشمامارودوست نداری 

2731
اره خداروشکر ازپدرم حساب میبره وگرنه اوضاع مابدترازشمامیشد  من برادرام تواین قضیه صددرصدمث من ...

آخه پدرم خیلی مطیع مادرم شده . یه وقتایی که شوهرم ازم در مورد خانواده ام گله می‌کنه نمی‌دونم چی جوابش رو بدم الکی از خانواده ام دفاع میکنم . نمی‌دونم اونا چرا فکر میکنن ما چشممون دنبال پول اوناست . در صورتی که مادرم به خاله و داییم خیلی کمک مالی می‌کنه

من جای تو باشم آنقدر نمیرم خونشون و زنگ نمیزنم که خودشون جویای حالم شن !!!!

انقدر کمرنگ میشم ! به همسرم البته هیچی بروز نمیدم دلخوریمو هیچوقت 

مگه میشه آدم به دخترش اهمیت نده !

مطمنی مادرته وقتی داره چیزی میپزه و مهمونی میده چجوری اون غذا از گلوش می‌ره پایین و اینکه دخترش نخوره واقعا تعجب میکنم 

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
عزیزم بنظرم بایدباهاشون صحبت کنی بایدبدونه احساس خلاداری این که داری توخودت میریزی چیزخوبی نیس بنظرم ...

خواهرم گفته و جواب خوبی هم نشنیده . بهش گفته مادرم فوت شده دیگه نمیتونه برای من خواهر بیاره من همینا رو دارم . و جلوی منم به خواهرم که اینطوری گفته بد و بیراه میگه 

2738
الان واقعا به این نتیجه رسیدم که عموهام و عمه هام درست میگن که خانواده ی مادرم ، پدرم رو احاطه کردن ...

حرفات ضد و نقیضه !! اگه میگه پدرم از دست خواهر و برادراش دل خوشی نداره و رفت و امد نمیکنه .. پس چرا میگی عمه های بیچارم حق دارن ! بالاخره حق دارن یا بابات خوشش نمیاد ؟ 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
خواهرم گفته و جواب خوبی هم نشنیده . بهش گفته مادرم فوت شده دیگه نمیتونه برای من خواهر بیاره من همینا ...

پس بنظرم یه مدت سه تایی اعتصاب کنیدرفت وآمدنکنیدشایدیکم تاثیرگذاشت متوجه شد

حتی باخواهراتم به همین شکله اونام احساس نارضایتی دارن؟

آره همه ی خواهرام همینو میگن . اونشب خواهرم میگه خاله با مامان قهره مامان همش بهش زنگ میزنه و بهش چسپیده. خواهر بزرگترمم میگه مامان یکسال ما رو نبینه هیچی نمیگه ولی اگه یه روز خاله رو نبینه دیوونه میشه 

من جای تو باشم آنقدر نمیرم خونشون و زنگ نمیزنم که خودشون جویای حالم شن !!!! انقدر کمرنگ میشم ! به ه ...

👌 دقیقا من .. و واقعا درست ترین رفتار با همچین آدماییه

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2706