2737
2734

احساس میکنم رفته بالا دوباره اومده پایین 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بخواد بیاد پایین نباید لکه بینی داشته باشم؟

نه چون شما داری پروژسترون مصرف میکنی 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
بخواد بیاد پایین نباید لکه بینی داشته باشم؟

حالا فردا دوباره آزمایش بده انشاالله که رفته بالا در هر صورت به پزشکت اطلاع بده

حالا فردا دوباره آزمایش بده انشاالله که رفته بالا در هر صورت به پزشکت اطلاع بده

شما ای وی اف انجام دادین؟

دکترم که امیدوار بود

فردا جمعست شنبم که تعطیله یکشنبه باید ازمایش بدم

2740
شما ای وی اف انجام دادین؟ دکترم که امیدوار بود فردا جمعست شنبم که تعطیله یکشنبه باید ازمایش بدم

نه خواهرم قبلا انجام داد

سلام عزیزم خوبی

برات دعا میکنم ایشالا آزمایشت مثبت باشه

عزیز دلم یه سوال داشتم شما روز چند رفتی دکتر واسه انتقال من امروز پریود شدم تا یک‌شنبه میشه 4 روز دیر نیست؟؟

و اینکه چند تا جنین انتقال دادی چند تا جنین داشتی گریدشو میدونی؟

خیلی استرس دارم

2706