2733
2739

کلا یکم اخلاقش اینطوریه که زیاد دوست نداره رفت و امد کنه بره بیاد منم به شدت احتماعی و دوس دارم حداقل یبار در ماه یه مهمونی بریم یا کسیو دعوت منم براش خیلی سخته مسافرت رفتن امروز عصری قرار بود راه بیفتیم بریم شمال اون شهری که میخواستیم بریم و دوست شوهرم اونجاست جا و مکان و قرار بود اوکی کنه صبح زنگ زده کفته بارون زیاد میباره نمیشه رفت دریا و جنگل بعد یه قرن میخواستم یه دو روز برم مسافرت حالا میگه نریم اصلا درک نمیکنم خب شمال همیشه بارونه دیگه پس مردم چجوری میرن خوش میگذرونن میخوام باهاش شدید دعوا کنم خستم واقعا انگار دنبال بهونه بود نریم بنظر شما حق دارم یا نه ۵ ساله مسافرت نرفتم هیجا نرفتم

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میخواستید برید خونه دوست شوهرت؟ 

فکر نمیکنی شاید دوست شوهرت پیچونده و شوهرت هم شاید روش نشده بگه بهت و کنسل کرده 

شایدم اینجوری نباشه، من یه لحظه این اومد به ذهنم

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

عزیزم هواشناسی هشدار داده و امکان ریزش سنگ تو جاده هراز و چالوس هست. 

ادم عاقل تو این شرایط میشینه تو خونه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2738

جدا از بحث تاپیک اسی ما حدودا یه هفته پیش شمال بودیم یه جوری بارون بود اصلا نتونستیم از هتل بیرون بیاییم مسافرت کوفتمون شد همه جا هم بسته بود و خیس و سرد

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
میخواستید برید خونه دوست شوهرت؟  فکر نمیکنی شاید دوست شوهرت پیچونده و شوهرت هم شاید روش نشده ب ...

نه عزیزم سپرده بودیم یه جارو برامون بگیره که رسیدیم دنبال ویلا نگردیم 

ما اینجور مواقع میگیم   خدا شوهرت رو خواسته‌!!! ولی الان هوا مساعد نیست  بارندگیه و هشدار هم  دادن 

جای نزدیک برید صبح تا شب

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

خب پس مشکل از اخلاق همسرته و حق داری 

من جای شما بودم وسایل جمع میکردم   تا دیگه نتونه کنسل کنه 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

یکی دوهفته پیش شمال بودیم هوا بارونی و یه نمه سرد بود 

اصلا خوش نگذشت

بنظرم هوا بهتر شد برین

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

عزیزم بارون های شمال یهو میزنه و خیلی شدید میزنه من دوبار تو بارندگی رفتم هییییچ جا نمیشه رفت همه جارو اب ور میداره مناطق جنگلی که تو اینجور مواقع خطریه دریام مواج و بارون باشه که نمیشه رفت.فقط باید بشینی تو هتل.جدای ازاون این چند روز احتمال سیل دادن یه سری مناطقو خب خطرناکه

عزیزم بارون های شمال یهو میزنه و خیلی شدید میزنه من دوبار تو بارندگی رفتم هییییچ جا نمیشه رفت همه جا ...

درسته تصمیم گرفتم نریم اینجوری کوفتمون میشه

2706