2737
2739

مامانا

پسرم به پروتئین گاوی حساسیت داره

چنتا حساسیت دیگه هم داره مثلا به سفیده تخم مرغ و گردو و آرد گندم

حالا خودم دارم با محدودیت غذا میخورم

موقع پریودم یعنی مثلا ۵ روز قبلش شیرم کم میشه

پسرم ۷ ماهشه چون دندون درمیاره

( دوتا پایین درآورده داره بالایی ها هم کم کم میزنه بیرون)

اصلا غذا نمیخوره به زور فرنی میدم

میخواستم بپرسم میتونم ازین شیر خشک های بزی بهش بدم

کسی بوده بچش به پروتئین گاوی حساسیت داشته و شیر خشک بزی استفاده کرده؟؟

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱

من بچم ۸این مشکل رو داشت ببلاک ای آر میدادم مخصوص این بچه هاست. البته شما تو این سن تازه بخوای شیر خشک بدی شاید اصلا نخوره و اینکه موقع دندون بچه ها بی اشتها میشن شاید همون شیر خودت سیرش میکنه

من بچم ۸این مشکل رو داشت ببلاک ای آر میدادم مخصوص این بچه هاست. البته شما تو این سن تازه بخوای شیر خ ...

عزیزم آپتامیل پپتی گرفتم اصلا نخورد

واقعا بدمزس 

آره شیر خشک نخورده

هر وقت تلاش کردم بدم مقاومت کرده

واقعا موندم چه کنم

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم آپتامیل پپتی گرفتم اصلا نخورد واقعا بدمزس  آره شیر خشک نخورده هر وقت تلاش کردم بدم مقا ...

ببلاک یه کوچولو بهتره.کلا شیرخشکا مخصوص رفلاکس بدمزن.نمیگیره.همون شیر خودت کافیشه سرلاک اگه بخوره بده دختر من سرلاک نمی‌خورد.من گلابی یا خرما موز اینا بهش میدادم هف هشت ماهگی

2742
ببلاک یه کوچولو بهتره.کلا شیرخشکا مخصوص رفلاکس بدمزن.نمیگیره.همون شیر خودت کافیشه سرلاک اگه بخوره بد ...

چون آلرژی داره دکترش گفته بود فعلا سرلاک و ... ندم

حتی حریره بادوم هم فعلا ندادم 

جواب آزمایشش دیشب دستم رسید

امروز میبرم دکتر ببینه

به شیر و سفیده تخم مرغ و آرد گندم و گردو حساسیت داره

برم ببینم میتونم ازینا بهش بدم

البته سیب و خرما می‌خورد جدیدا نمیخوره

ببلاک یه کوچولو بهتره.کلا شیرخشکا مخصوص رفلاکس بدمزن.نمیگیره.همون شیر خودت کافیشه سرلاک اگه بخوره بد ...

چون آلرژی داره دکترش گفته بود فعلا سرلاک و ... ندم

حتی حریره بادوم هم فعلا ندادم 

جواب آزمایشش دیشب دستم رسید

امروز میبرم دکتر ببینه

به شیر و سفیده تخم مرغ و آرد گندم و گردو حساسیت داره

برم ببینم میتونم ازینا بهش بدم

البته سیب و خرما می‌خورد جدیدا نمیخوره