2737
2739

که اونجا مزاحم نباشم زیاد؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خب متونید  بیشتر برید  بیرون     و  غذاتون رو  بیرون  بخورید  که  بهشون  فشار نیاد  و خودشون  راحت ترباشن    برای  خاب بیاید  خونه    یا  خودتون   ناهار  یا  شامی    برای همتون غذا   سفارش  بدید   و  تو کارخونه هم  بهشون کمک  کنید

خیلی مختصر توضیح دادی

آخه همینه همینطوری چندروز رفتیم بمونیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسایی که ما دوستشون داریم هیچ‌وقت ما رو ترک نمیکنن و همیشه میتونی اونارو تو قلبت پیدا کنی. صلوات برایروح کسی که نوشابه رو اختراع کرد:)))) عضو ستاد نه_ به_ تعلیق🥲// تاپیکای قبل اردیبهشت رو اصلا گردن نمیگیرممم
2740
مگه یه شهر دیگن؟ چقدر شهرها فاصله دارن

نه مامان‌بزرگ و پدربزرگم +۱۵ تا خاله و داییم تو همین شهرن ولی خب مامانم چندسالی هست نیومده خونشون میخواد ۳ روز بمونه تاحالا سابقه نداشته بخواد بمونه انقدر واسه همین پرسیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خونه خاله فرق داره راحت باش حالا سه روز چیزی نیست .کمک هم کنی خوشحال میشه.ولی من باشم نمیزارم خواهرزادم دست به سیاه و سفید بزنه.خواهرزاده ها عشقن

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪
خونه خاله فرق داره راحت باش حالا سه روز چیزی نیست .کمک هم کنی خوشحال میشه.ولی من باشم نمیزارم خواهرز ...

اره اونام نمیزارن من دست بزنم ولی خب معذب میشم🥲💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اونام نمیزارن من دست بزنم ولی خب معذب میشم🥲💔

عزیزم ☺️سعی کن بهت خوش بگذره .اینجا از بس از مهمون نالیدن آدم میخواد بره جایی عذاب وجدان میگیره ولی در حقیقت اینطور نیست .خونه خاله فرق داره با بقیه جاها

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪
عزیزم ☺️سعی کن بهت خوش بگذره .اینجا از بس از مهمون نالیدن آدم میخواد بره جایی عذاب وجدان میگیره ولی ...

تروخدا؟خیالم راحت شد آخه چندروز پیش یه تایپکم راجب بچتون تربیت کنید و.. بود اصلا میترسم چیزی بخورم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706