2737
2739
عنوان

امروز جشن عقد خواهرزادمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 62 پست
اشتباه نکن.  واسع هر مراسمی دوست داری بری پافشاری کن. از قبل برای رفتنت برنامه ریزی کن.  ح ...

اخه سخته با بچها تا قزوین برم تنها کوچیکن اونم باید باشه کمک کنه توجشن یکی پیشش بمونه حداقل

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ساعت

اوو چقد نزدیکه 

ی ماشین سواری بگیر خودت با بچه هات برو 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731
بزن زیر گریه بگو نبری حلالت نمیکنم 😔😔بگو من زنتم من همیشه عر چی تو گفتی ن نگفتم فکر کن خواهرزاده خ ...

اخه همش حرف من میشه حتی اگه اون راضی نبود بازم حرف من سبز ضد الانم واس ناهاربیاد اخرین زورمو میرنم

بگو ما رو راهی کن بریم تو نیا 

اتفاقا گفت دوتا پسرا بذار پیش منو مادرم توبا خاهرت و دخترمون برو اما قبول نکردم اینحوری اصلا بهم خوش نمیگذره بچه ام نباشن.بعد یاد میگیره عروسیای بعدی هم تنها منو بفرسته

اوو چقد نزدیکه  ی ماشین سواری بگیر خودت با بچه هات برو

نبابا اینجوری اکه میخاستم برم با داداشمو خاهرم اینا میرفتم من میخام یاد بگیره تو جشنامون کنارمون باشه

2740
نبابا اینجوری اکه میخاستم برم با داداشمو خاهرم اینا میرفتم من میخام یاد بگیره تو جشنامون کنارمون باش ...

خب پاسوزش میشی تا یاد بگیره

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
با کسی هم توی حجمع مشکل نداره بگم واس خاطر اونا نمیاد.فقط یکی از خاهرامو شوهرش نرفتن میگه اونا نرفتن ...

بگو من دلم میخواد بریم چیکار بت اونا داریم هر جور هست راضیش کن شمال تا قزوین راهی نیست 

درخواست دوستی رد میکنم 
موندم چکارکنم

برو

برو

چمدون جمع کردم بچهارو لباس پوشوندم هنوز واس ناهار نیومده بیاد ببینم چه میکنم

2706