2777
2789
عنوان

بچم چیزی به ۳ سالگیش نمونده ولی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 36 پست
شیرم تموم شده ولی میاد بهم میچسبه فکر میکنه هنوز شیر دارم😅

نده عزیزم یه تحقیق بکن از این به‌ بعد شیر شما واسش خوب نیست

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه

اول از شیر جداش کن

غذاش بهتر میشه

بعد هم یه روانشناس کودک ببر برای حرف نزدنش تا علت مشخص شه تا دنبال درمانش باشی

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما که حوصله ندارین چرا سه تا بچه میارین بعد میگین بچه خوبه .بچه رسیدگی محبت میخواد

صرفا جهت اطلاع شما بچه از رسیدگیه‌ زیاد والدین لوس میشه

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
2799
مادرش که منم  من چون بعضی وقتا دستم بنده و حوصله ندارم خواهر زحمتشو میکشه  بیشتر مواقع ه ...

فقط زحمت زاییدن کشیدین؟ اوضاع بچه ت اصلا خوب نیستا. بزرگ بشه هزارتا مشکل روانی میگیره کمترینش تثبیت دهانی و مقعدی هست 

مادر که حوصله نداره  به بچه رسیدگی کنه.حتما لوس شده .

😐

عزیزمتمرینای گفتار درمانی رو از تو نت سرچ کن با بچت خودت تمرین کن منبچم یک سالشه هنوز نمیتونه بایسته و راه بره بردمش متخصص مغز و اعصاب معاینه کرد گفت مشکلی نداره ولی ببر کاردرمانی که خیلی عقب نمونه حالا دو جلسه بردم ولی امروز تونت سرچ کردم دیدم تمریناش تو نت هم هست خودمم میتونم باهاش کار کنم شما هم میخوای یک دکتر ببر وقتی خیالت راحت شد حتما این تمرینا رو بگیر خودت باهاش کار کن میبینی خودتم حوصله نداری ببر گفتار درمانی

عزیزمتمرینای گفتار درمانی رو از تو نت سرچ کن با بچت خودت تمرین کن منبچم یک سالشه هنوز نمیتونه بایسته ...

ی گفتار درمانی خوب تو ستارخان بهم معرفی کن گلم ممنون میشم💚

مامان آناهیتا -آراد -آرتا 🤱🏻💚
صرفا جهت اطلاع شما بچه از رسیدگیه‌ زیاد والدین لوس میشه

لوس بهتره تا یه حسود و عقده ای عین من از کمبود توجه به دلیل بی حوصله بودن والدین 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
لوس بهتره تا یه حسود و عقده ای عین من از کمبود توجه به دلیل بی حوصله بودن والدین 

بین وسط من دوتا بچه با تفاوت سنیه دوسال دارم ایا درسته لوسشون کنم 🤔اینجوری خودم اذیت میشم بچه پر توقع و تن پرور بار میاد برای همین با شوهرم از اول تصمیم گرفتیم وقتی دعوا میکنن بین شون رو نگیریم الان تقصیر هر کدوم باشه با هر دو دعوا‌میکنم باید حد اعتدال رعایت بشه که بچه‌نه لوس شه نه عقده‌ ای💚