2733
2734
عنوان

چقدر این تبلیعات کاشت مو چندشن

62 بازدید | 14 پست

هر چی سعی میکنم نبینم باز یهو جلو چشم ظاهر میشن حالم تا چن دقیقه بده آخه چرا امه جا هست همسدم کاشته بود فرار میکردم بس که چندش میشن  

خدایا تو را سپاس یاریم کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا اونقدرا هم چندش نمیشن بنده خداها  دیگه زخمه دیگه

پس ندیدی زخمش به کنار اون فولیکولا چندشن عین تخم شپش و قورباغه روسر پره پف میکنن با رطوبت  با مال ابرو فرق دارهشما حتما ابرو رو دیدی میگی چندش نیس

2740
پس ندیدی زخمش به کنار اون فولیکولا چندشن عین تخم شپش و قورباغه روسر پره پف میکنن با رطوبت   &nb ...

اتفافا الان دارم با یه فردی که مو کاشته همین دیروز 

اوقاتم رو سپری 

میکنم🤣

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اتفافا الان دارم با یه فردی که مو کاشته همین دیروز  اوقاتم رو سپری  میکنم🤣

وای خدا بهت صبر بده من بخاطر همون همسرم که کاشته بود ازون ببعد فوبیا و چندشی از کاشت تو وجودم مونده 

وای خدا بهت صبر بده من بخاطر همون همسرم که کاشته بود ازون ببعد فوبیا و چندشی از کاشت تو وجودم مونده& ...

حالا من همش دقیق میشم رو سرش ببینم کجاها زخم ولی خوب آره شاید بعضیا بدشون 

بیاد

بد بختی امروز هم رفته 

باز

🤣😂

حالا من همش دقیق میشم رو سرش ببینم کجاها زخم ولی خوب آره شاید بعضیا بدشون  بیاد بد بختی امروز ...

دوروز باید برن من با زخمش مشکل نداشتم مشکلم با اون کاشت شده هاست بزار بره اولین حمومش بیاد باید مدام مرطوب کنه ببین اونا چه شکلی میشن  

دوروز باید برن من با زخمش مشکل نداشتم مشکلم با اون کاشت شده هاست بزار بره اولین حمومش بیاد باید مدام ...

اوه اوه 

پس بد قیافه میشن

شوهر شما برای ورم صورتش چیکار کرد؟

هنوز ورم نکرده ولی گفتم پیشگیری بکنم 

آب کرفس شنیدم خوبه

موهاشون خوب در اومده

الان

دیگه؟

اوه اوه  پس بد قیافه میشن شوهر شما برای ورم صورتش چیکار کرد؟ هنوز ورم نکرده ولی گفتم پیشگیری ...

ورم داشت کمی  یادمه آناناس میخورد تقریبا ۱۲ سال پیش کاشت کرده

2706