2737
2739

نخوندم بنویس

میشه دعا کنید منم مامان بشم 🥹منم تیکر بزنم بگم بلخره منم مامان شدم🥹دیگه خستم از هرماه انتظار از ناامیدی امروز بعد از ۴ روز تاخیر دوباره نشد ناامیدم باز ناامیدی شوهرم😭خدایا مارو هم ببین .ما امیدمون به خودته تو امید مایی ای خدا.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

آره راهنمایی کنیم هم تو کار خودتو میکنی عزیزم هر جوری شده باهاش ازدواج کن باردار شو اگه بچت تو کتک خوردنا زنده موند و دنیا اومد اون موقع از خواب غفلت بیدار میشی و چقد اون بچه مظلومه که آینده ای نداره

همه از ادمای تریاکی فرار میکنن تو ولی طرف میگه برو نمیری موندم با چه امیدی باهاشون میمونید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

من نزدیک ۳سال به یکی تو‌رابطه بودم.

تا جایی که میتونست سر من بازیهای روانی درآورد.چیزایی که من به چشم میدیدم و‌مینداخت گردن بقیه که خودشو‌ مبرا کنه.

پارسال اومدم اینجا یه تاپیک زدم گفتم تریاک‌ هم‌میکشه.

همه گفتن ولش کن به دردت نمیخوره 

ولی من نتونستم

2740

نمیخوام کش بدم تاپیکمو فقط چون دلم پر بود خواستم بگم

یه جا خوندم نوشته بود وقتی کسی و دوس دارین که براتون مناسب نیست خدا انقدر از طرف اون آدم بهتون آسیب میزنه تا منوجه شین و رها کنین.

پارسال که من اینجا تاپیک زدم همه گفتن جدا شو ولی من بازم تا یه مدت به ارتباطم ادامه دادم تا اینکه دیگه خسته شدم و‌ارتباطمو‌قطع کردم.

تا یه مدت کوتاه حالم بد بود ولی بعد از چند وقت دیگه صبح ها با استرس بیدار نمیشدم. در صورنی که وقتی با هم بودیم حتی تو بهترین حالت همش مثاسترس داشتم

چون نمیخوام کش بدم بدم خلاصه میگم.

من رابطمو کامل تموم کردم و از همه جا بلاکش کردم حتی دوستای مشترکمونو.و اگه از خط دیگه هم زنگ میزد بلاک میکردم.

و حالم واقعا خوب بود

تا اسفند ماه که از یه خط زنگ زد گفت من پایینم بیا ببینمت.

و من بزرگترین اشتباهو‌کردم

رفتم دیدمش ریشهای درومده،نا مرتب

خلاصه حرف زد و کفت من دیگه تریاک نمیکشم و داغونم تو‌ نیستی و برگرد

2706