2752
2734
منم تو بارداری برای اینک شوهرم بیشتر بهم برسه الکی میگفتم رفتم بهداشت یامثلا دکتر میگف وزن بچه کمه😂 ...

خودش میدونه ضعیفم بهداشت رفتم لیست غذایی داده بهم قبلا خیلی عالی خرید میکرد برای خونه من خودم میگفتم بسته دیگه چقت میخری خدا لعنت کنه مادرشو

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودم گفتم میپزم خونه مادرم بودم برگشتم بخاطز آقا

عزیز این پروسه ۹ ماه طول میکشه

مولتی ویتامین پریناتال بگیر بخور هم خودت سرحال میشی هم ویتامین به بچت میرسه

اگه استراحت مطلق نیستی نیازی نیست کل بارداری بری خونه مادرت

بمون خونت تو کارا از شوهرت کمک بگیر .حالا بعضی وقتا هم اگه مادرت تواناییش رو داره بگو بیاد کمکت ی جارویی چیزی بکشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیز این پروسه ۹ ماه طول میکشه مولتی ویتامین پریناتال بگیر بخور هم خودت سرحال میشی هم ویتامین به بچ ...

اصلا دست به سیاه و سفید نمیزنه آقا مامانمو راه نمیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرفش چیه؟ باهاش صحبت کردی؟

اصلا میگ من مشکلی ندارم تن مشکل داری میگ پررویی بعدم که میگ نمیخامت مگ زوریه 😐🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا دست به سیاه و سفید نمیزنه آقا مامانمو راه نمیده

خودت کم کم بلند شو

اگه بخوای طبیعی زایمان کنی اینطور نمیتونی

کارا خونه اگه سنگین نباشه خودش ی تحرک و ورزش برات

مولتی ویتامینی که گفتم رو بگیر بخور حتما

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

وا ببخشید چقد بیشعوره 

یعنی چی آخه زن حامله باید گرسنگی بکشه 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
اگه خونه تمیزه که هیچ . اگه نیست آروم آروم یکم ردیف کن خاک اینارو دستمال بزن  تا این شوهره از ...

نه تمیز نیست اصلا خاهرش میخاد بیاد کمکم اما واقعا خیلی نامرده همش داره اذیتم میکنه بیچاره بابام گفت نرو پاشذم اومدم 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت کم کم بلند شو اگه بخوای طبیعی زایمان کنی اینطور نمیتونی کارا خونه اگه سنگین نباشه خودش ی تحرک ...

ممنونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگ درک منم دارم گشنگی میکشم

اسی برو خونه مامانت 

اون بچه گناه داره باید هم خودت هم نی نی تقویت بشین💔

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2706