2737
2734

سلام من مدرک های ارایشگاهم گرفتم و میکاپ هم خصوصی رفتم کلاس حالا چند وقتی دنبالش نرفتم بچمم تازه ۱۱ماهشه هردفعه رفتم سراغ میکاپ یه اتفاقی افتاد که نشد مثلا دیروز اومدم رو خودم تمرین کنم همون لحظه یه مهمون ناخونده اومد که اصلا سال به سال خونه من نمیاد بعد مهمون یک دو ساعت هم نیست دو روز میمونه خیلی اعصابم بهم ریخت یه فرصتم که من پیدا کردم این ر@ید توش

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی و بچم بغلمه 
تو دیوار اگهی بزن مشتری بیاد

عزیزم مشتری نمیخوام فقط میخوام تمرین کنم این اتفاق میفته فعلا با بچه نمیتونم برم سراغ مشتری

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی و بچم بغلمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مشتری نمیخوام فقط میخوام تمرین کنم این اتفاق میفته فعلا با بچه نمیتونم برم سراغ مشتری

الان برو تمرین کن

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2742
هنوز مهمون مزاحم هست بخدا هیچ کاری هم نداره اینجا نمیدونم چرا میاد

شانس نداری

موفق باشی گلم

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)