2777
2789
عنوان

رژیم چاقی🤢

83 بازدید | 11 پست

میخوام چاق شم 

الان پودر جوانه گندمو با شیر میخورم میخوام بالا بیارم اخه این چ طعمیه 

لطفا چاقم کنننننن 😭

کنارش شربت راسیپ هم میخورم

جواب میده اینا؟ 

من تو این یک هفته فقط شکم دراوردم نمیخوامشششش😭

مریم امیرجلالی مناطق محرومم🚶‍♀️🚬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طبیعی چاق شدم یعنی اینطور نبود ک فقط یه خوراکی خاصی رو مصرف کنم توام امتحان کن جواب میگیری🤣  

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
من طبیعی چاق شدم یعنی اینطور نبود ک فقط یه خوراکی خاصی رو مصرف کنم توام امتحان کن جواب میگیری🤣  ...

نمیشه که اخه این موفتا جذب بدنم نمیشه 

شکم در اوردم من اخه شکم میخوام چیکار وقتی مچ هام از لاغری میشکنه

نمیشه که اخه این موفتا جذب بدنم نمیشه  شکم در اوردم من اخه شکم میخوام چیکار وقتی مچ هام از لاغ ...

ن من همه جام باهم یدفعه پر شد جز صورته لامصبه لعنتی  

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
نهههههههههه😭😭 حسرت خوراکی های خوش مزه به دلت بمونه خوبه؟ الان دلم چیپس میخواد بستنی میخواد💔

توروخدا بگو چی میخوری چاق میشی

نهههههههههه😭😭 حسرت خوراکی های خوش مزه به دلت بمونه خوبه؟ الان دلم چیپس میخواد بستنی میخواد💔

ببین هرچی دلت میخواد بخور ولی در روز حداقل ۴ ساعت پیاده روی رو حتمااا داشته باش از یجایی به بعد که بدنت عادت کرد دیگه اصلا چاق نمیشی 

همه چی بخور ولی کنترل شده و سر اصول ، هیچ اتفاقی نمیوفته

ببین دلیل اصلی لاغری من بموقع غذا نخوردنا ناهارم میمونه ساعت 5 صبحونم 12 

خیلی دیر غذا میخورم ریزخواری هم ندارم 

زیاد میخوابم