2733
2734
عنوان

برای یه ازدواج بهتر طلاق بگیری گناههه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73028 بازدید | 735 پست
😱😱😱😱😱 عزیزم اتفاقا ادمای عصبی خیلیاشون مهربونن  گفتم بالاتر اره محترمه از نظر گفتار درست ...

درسته عزیزم بالاخره شوهرته شماست،شما باهاش زندگی کردی و اخلاقاشو بهتر میدونی ،ما شاید نظری بدیم اما قطعا شوهرتو نمیشناسیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه انقدر زود قضاوت میکنید و تا تهش میرید ؟؟ یکم با دقت تاپیکو بخونید متوجه میشید مشکل کجاست مگر ...

نخوندم فقط متن صفحه رو خوندم و نظرمو گفتم 

بنظرم همه مردان کم و کاستی دارن مرد ایرانی چه خارجی پیدا نمیشه بدون ایراد نباید فقط بخاطر یه ایراد زندگیت رو به پایان برسونی میتونی بجنگی و بسازی و این عادتش هم از سرش بندازی 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731

فکر می‌کنی طلاق بگیری زندگی گل و بلبله؟

طرف خیانت می‌کنه بهت قمار بازه هرزه ای چشم ناپاک داره بد دهنه چشمه میخوای طلاق بگیری دوست ندارع یا خوشی زده زیر دلت؟؟؟

واقعا موندم تو کار شما زنا یکم فکر کن 

الان طلاق بگیری فکر کردی مردای خوب تو صف وایستادن تروبگیرن خیر عزیزم مهر مطلقه میخوره رو پیشونیت هزار جور تیکه و تهمت دنبالته آخرشم دنبال سو استفاده ازت هستن فکر می‌کنی فرداش میگن بیا. زنمون شو 

اگه ازدواج هم کنی شانس بیاری آدم خوبی باشه پنجاه ب بالا نباشه 

هرررشب میره بخدا هررررشب 

شوهر منم هرشب میره پیش رفقاش، لعنت بهشون ،اگه شوهرم یه شب نره پیششون، زنگ میزنن ک کجایی چرا نمیای اینم که بدو بدو میره منم اصلا براش مهم نیستم ک چی میگم ،منم بخاطر بچهام دارم تحملش میکنم 🥲

آقایون درخواست دوستی ندین  
واقعا تظرتون اینه ؟ چه چیزی باعث سنگینی کف ترازو میشه وقتی طرف مقابلش ضرب و شتمه ؟؟ خواهرانه پاسخم ...

ظاهر زندگی دیگرانو با باطن زندگیت مقایسه نکن ..از کجا شوهرای دوستات بهترن؟؟؟

بی اعصاب  زود رنج  دست پختمم بده  ولی خداییش اهل فتنه و دروغ و ا...نیستم

بزار یه قانونی رو تو این جهان بهت بگم

هرچه قدر خودت بهتر بشی به همون نسبت همسرت هم بهتر میشه

ویژگی های بدت رو درست کن مطمئن باش همسرت هم درست میشه

ولی اگه با همین خصلت ها طلاق بگیری دوباره با یه مرد داغون ازدواج میکنی چون "جهانِ بیرون آیینه ی درونِ توست"

خودت رو رشد بده اگه همسرت تغییری نکرد دنبال طلاق باش

زِ همه دست کشیدم که تو باشی همه ام🫀✨
2738
شما ازدواج دومتونه ؟

بله

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
چی همه هستند؟ دست بزن ؟یا رفیق بازی بخدا دایی هامو شوهرهای دوستامو ببینی کف میکنی به خوبی

عزیزم زندگیتو خراب نکن 

برا ترک دادن رفیق بازیش خودت بکشونش بیرون 

اروم تر باش زود رنج بودن مرد فرار میشه اعصابتو اروم کن 

نه گلم  پایینشم بخون  رفیق بازی ضرب و شتم  کامل نخوندی

دست به زدن کارو خراب کرد😔

جایی دورتر از خودم ایستاده ام،به تماشای کسی که جای من زندگی میکند.                                                                   چه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی  
من دوساله جداشدم تازع من شوهرم بزوررر طلاقم داد وگرنه من طلاق بگیر نبودم دوساله توبگو یه مگس نرم نیو ...

منم دارم جدا میشم خیلی سخته میشه ی کم نصیحتم کنی کم گریه کنم

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
عزیزم بخون بقیشو  رفیق باززز دشت بزن بس نیست واسه طلاق

الان همه مردا زن باز و هرز میپرن ،من برا مجردای فامیل همه چی تموم هم هستم ،هر خواستگاری که میاد ناتو از آب در میاد ،بعد تو میخوای مطلقه بشی و شانس ازدواج داشته باشه. 

تو کشور ما مطلقه ها رو فقط برا صیغه میخوان 

بعدم طبق تجربه مت همه کسایی که به خاطر چیزای الکی طلاق گرفتن عین چی پشیمون شدن ،یعنی آه طرف میگیردشون ،اگر با همه این تفاسیر خواستی طلاق بگیری شماره شوهرت رو بده حیفه من مورد دارم دنبال شوهرن ،مخش رو بزنن

2706