2777
2789
عنوان

قد کوتاه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 60 پست
اره عزیزم ولی اینا تخصصی اسیبی نمیبینی کامل توصیح داده ودوره ۳ماهه پشتیبان دارن

همش چرت پرته ۳ ماه انجام دادم با اینکه توی سن رشدم هستم یه سانت قد نکشیدم

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

حالا من بلندم و اصلا خوشم نمیاد از قدم چون اکثرا پسرا ازم کوتاه ترن🥲🥲🥲

بی خداحافظی از قلب جهان خواهم رفت...🖤                        اینجا هم جای غریبیه یکی بگه خیلی خوشگلم سعی میکنن بهش ثابت کنن اینطوریام نیست کسی هم تاپیک بزنه بگه زشتم همه حتی به دروغ میگن وااای چه زیبایی!
2802
سلام به همه🖐️ منم کمبود اعتماد بنفس دارم چون قدم ۱۷۰ و خب از بچگی به خاطر قد بلندم بهم تیکه انداخت ...

منم یک هفتادم  بااعتماد بنفس  زیاد قدبلندی یک امتیاز توچشمتر میشی چرا به حرف یه عده عقده ای اهمییت می دی

عزیزم  اصلن مشکلی با تفاوت قدیتون نداری؟

ببین پارتنرم نیس کسیه که دوسش دارم

من همیشه باطن آدما برام مهمه

خدایا من و او را بی هم مبین و بی هم مخواه =)))گوردوم وورولدوم))از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....

من با ۱۷۵ سانت هیچ گلی به سرم نزدم جز اینکه کت و شلوار خیلی بهم میاد. 

باور کن باید پیشونیت بلند باشه باید شانس داشته باشی. قد حتی یاد ادمم نمیوفته. از بس مشکلات هس. دردای دیگه هست. 

ولی تا ۲۲ جا داری بلند شی. برو والیبال‌. نا امید نشو. احتمالا تا ۱۶۰ برسی یا بیشتر. تو خونه بارفیکس برو. 

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
چقدر خوب که اینجوری هستید

ممنونم

ولی ایشون قدشون خیلی بلنده همونجور که قد کوتاه بده قد خیلی بلندم بده دوتامون پس نقص داریم

ولی اون میشه بهم میگه جوجه یا ذوق میکنه که کوچولوام

خدایا من و او را بی هم مبین و بی هم مخواه =)))گوردوم وورولدوم))از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....
2801