2737
2734
عنوان

علائم بارداری قبل از موعد پریود

69 بازدید | 11 پست

من همیشه یک هفته مونده به پریودم سینه هام درد میگرفت اما الان که ۳ روز مونده به موعد پریودم هیچ دردی ندارم 

به جاش خیلی خسته و خواب آلودم 

و نکته دیگه هم این که از روز ۱۶ سیکلم از کیت تخمک گذاری استفاده کردم که یکی دو روز اولش ی هاله انداخت و بعد هم کلا رفت 

فکر کنم تخمک گذاریم قبل از اون بوده و رد شده بوده (حواسم نبود از اول بزنم😅 بعدش که یادم اومد گفتم حالا میزنم ببینم چی میشه )

اما من فقط توی روز ۹ یا ۱۰ سیکل رابطه داشتم و تا همون ۱۶ یا ۱۷ دیگه رابطه نداشتم 

به نظرتون احتمالش هست باردار باشم ؟🥲

اگه خدابرات بخواد حتما هستی

موعدت چندمه؟

منم ماه اول اقداممه بعده چندماه استراحت...

ولی دریغ از چص مثقال علائم....

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه خدابرات بخواد حتما هستی موعدت چندمه؟ منم ماه اول اقداممه بعده چندماه استراحت... ولی دریغ از چ ...

چون حدودا ۴ روز قبل تخمک گذاری رابطه داشتم خیلی به این ماه امیدوار نیستم 

خیلی امشب دلم گرفته 😭😭

گفتم بیام اینجا بگم شاید یکی بیاد امیدوارم کنه یا حداقل نا امیدم کنه که دو سه روز دیگه که پریود شدم تا یک هفته عزای عمومی اعلام نکنم 😒

انشاءالله  انشاءالله شما هم بزودی دامنت سبز بشه  من الان یکساله توی اقدامم 😕 موعدم ...

مرسی عزیزم

یکسال خیلیه...

من سه چهارماه میرم اقدام بعدتعطیل باز چندماه بعدش ...

نه عزیزم سقط نداشتم چون لسترس میگیرتم اقدامومیذارم کنار تابتونم ب روال عادی زندگی برگردم یکم روحیه بگیرم باز روز از نو..

موعدمم ١٧سیکلم ٢٨روزه میشه احتمال زیاد همون١٧ پری میشم دیگه نهایتش ١٨

فرداتازه ١٣هس..نمیدونم چرا دوهفته ی اخر پریودی انقد کش میاد و تموم نمیشه شبوروزاش.......

خیلی امشب دلم گرفته 😭😭 گفتم بیام اینجا بگم شاید یکی بیاد امیدوارم کنه یا حداقل نا امیدم کنه که ...

عزا چرا عزیزم

ایشالله ک خیره برات

همیشه تاخیرداری توی پریودات؟؟

من سرتایم میشم جلوعقب نمیندازه پریودم

2740
مرسی عزیزم یکسال خیلیه... من سه چهارماه میرم اقدام بعدتعطیل باز چندماه بعدش ... نه عزیزم سقط نداش ...

آها 

انشاءالله که خیره 

من سر بچه اولم قبل از موعدم هیچ علامتی نداشتم 

بعدشم که ۷ روز عقب انداختم و بی بی چک زدم یک هاله کمرنگ افتاد وقتی هم که آزمایش بتا دادم مثبت بود اما بردم پیش متخصص گفت این پایینه باید دوباره آز بدی حدودا ۲۵۰ اینا بود به نظرم 

خلاصه که آخرش باردار بودم و هیچ مشکلی هم نبود 

عزا چرا عزیزم ایشالله ک خیره برات همیشه تاخیرداری توی پریودات؟؟ من سرتایم میشم جلوعقب نمیندازه پر ...

تقریبا بیشتر وقتا سر موعد پریود میشم در حد یکی دو روز نهایتا جا به جا بشه 

آها  انشاءالله که خیره  من سر بچه اولم قبل از موعدم هیچ علامتی نداشتم  بعدشم که ۷ ...

اها پس شما یدونه تو خونه داری این دومیه

من اولیو موندم توش😓

من تاخیر ندارم اصلا 

همیشه پریودام منظمه شکرخدا

نهایتش چندساعت کموزیاد شه که اونم ب کمتراز ١٢ساعت میرسه

من اولیل دوروز مونده بود موعدم چندتاچندتا بیبی میزدم الان نه..

این ماهم خبری نیس ..چون مدام عصبیم قبل پریود این حالتو دارم همیشه

حالاماه های قبل کلی علائم کلی درد کلی تغییرات داشتماااا ولی این ماه دریغ از  چص مثقال علائم حتی درد....