2777
2789
بچه ها سلام خوبین؟ امیدوارم خوب و عالی باشین خوشگلاسعی کنین ارزوهاتون و خواسته هاتون رو با انرژی مثب ...

عزیزم زردالو اضافه و کهنه شد برگه کن 

البالو رو مربا کن 

گیلاس رو کمپوت کن 

من هویچ و البالو سیب اگر چندتا هم مونده باشه مربا میکنم حداقل یه هفته میخوریم 

زردالو رو هم خودشو برگه میکنم دونه داخلشم میزارم برا زمستون مغرزشو تفت میدم با نمک 

خوشمزه میشه

برآی ای آفتاب صبح امید   که در دست شب هجران اسیرم   هرجا چراغی روشنه    ازترس تنها بودنه .......

من بعد از اون قهوه ۱۱۵ تومنی باز هم در همون مکان خسارت دیدم

یه ساندویچ گرفتم ۱۷۰ تومن شام کوفت کنم

دوتا گربه پریدن روم ساندویچه از دستم افتاد شروع کردن با لذت دوتایی خوردن 😭😭😭😭😩😭😭

هنوز یماه نشده گوشیم از دستم افتاد شکست ۳ میلیون خرج تعمیرش شد 😭😭😭

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خیابان شهرک ولیعصر،فلاح،شوش،مولوی،خیابان قزوین،امامزاده حسناینارو توی دیوار تهران سرچ کن خونه هارو ب ...

این محله هایی که گفتی زیر 2.5 خونه ندارن

مگه طبقه 4 بدون آسانسور

شهرک ولیعصر خارج تهرانه و من از قیمتاش خبر ندارم

دوستمون با 1200 تهران نمیتونن خونه بخرن

حتی پرندم نمیتونه

کاریریش رو نمیدونم وگرنه تگ میکردم

نازی آبادم جزو محله های تقریبا گرون قیمته

فکر نمیکنم اون محله زیر متری 60 تومن باشه

سلام دوستای عزیزم روزتون بخیرمن از جایی که طلا میخرم ،همه ی حساب کتابا با کامپیوترهروز اولی که خرید ...

وای مرسی عزیزم 

یغنی سه چهار بار من این سوال رو پرسیدم خانمایی که قلک طلا دارن پول میریزن بدون خرید فیزیکی 

ایا طلافروش اندازه همون پول گرم طلا ثبت میکنه یا حساب کتاب میکنه اندازه ی فروش اجرت و دستمزد هم اضافه میکنه 

الان شما اینجور که گفتی پس اجرت هم کسر میکنه بعد به اندازه پولتون طلا ثبت میکنه 

ممنونم 

خریداتون به خوشی باشه همیشه ان شاالله و پربرکت 

برآی ای آفتاب صبح امید   که در دست شب هجران اسیرم   هرجا چراغی روشنه    ازترس تنها بودنه .......
2802
این محله هایی که گفتی زیر 2.5 خونه ندارنمگه طبقه 4 بدون آسانسورشهرک ولیعصر خارج تهرانه و من از قیمتا ...

مگه نگفتن ۱۲۰۰ دارن با وام؟من وامم حساب کردم

اگه وام نداشته باشن که نمیشه

کلا ۴۰ متری زیر ۲تومن هیچ جای تهران نیس

من بعد از اون قهوه ۱۱۵ تومنی باز هم در همون مکان خسارت دیدمیه ساندویچ گرفتم ۱۷۰ تومن شام کوفت کنمدوت ...

یا خدا

تا حالا ندیده بودم گربه ها انقدر وحشی باشن

چقدر بدشانسی شما

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
وای مرسی عزیزم یغنی سه چهار بار من این سوال رو پرسیدم خانمایی که قلک طلا دارن پول میریزن بدون خرید ف ...

نه عزیزم این مورد استثناست چون ایشون از اول گفتن پارسیان میخوان درصد پارسیان رو حساب کرده

وگرنه همون وزن طلای خامه

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
مگه نگفتن ۱۲۰۰ دارن با وام؟من وامم حساب کردماگه وام نداشته باشن که نمیشهکلا ۴۰ متری زیر ۲تومن هیچ جا ...

درسته

من وام رو نخوندم

960 وام زوجین میدن که 300 باید از جیب بدن

650-700 دستشونو میگیره

با 1200 میشه حدود 1900

ولی باید بگردن

قسمت باشه حتما میخرن

خانوما من این روزها خیلی ذهنم درگیره

شبا اصلا خوابم نمیبره

نمیدونم چه تصمیمی بگیرم

اگر خاطرتون باشه من تو بیمارستان کار میکردم که یه رزیدنتی چندبار بهم تعرض کرد و مدیر بیمارستان تهدیدم کرد اگه قضیه رو بجایی بگم واسم پرونده سیاسی میسازن و مدرکمو بهم نمیدن و اینا تهشم من متاسفانه بیماری قلبی گرفتم

از طرفی هم با همسرم خیلی مشکلات دارم

الان فرصت مهاجرت واسم پیش اومده که با هزینه خودم مهرماه برم دوباره ارشد بخونم

اگه پول شهریه دانشگاه رو کم کنیم، فقط پول یکسال زندگی واسم میمونه البته زبانم خوبه و میتونم کار پیدا کنم

از یه طرف دیگه اگه یکسال صبر کنم و برای بورسیه دکترا اقدام کنم، هم شهریه دانشگاه ندارم، هم بهم خوابگاه و غذا و بیمه و هزینه رفت و آمدمو میدن یعنی خرجم صفر میشه

حالا نمیدونم یسال بمونم و از شوهرم جدا شم که قطعا کلی مشکلات و سختی برام پیش میاد و باید خونه بگیرم ولی از اونور میتونم کار کنم هم پول پس انداز کنم، هم بورسیه بگیرم و هم اینکه دکترا بخونم بجای ارشد

از طرفی هم میترسم همین پذیرش ارشد از دستم بره، یوقت یه اتفاقی بیفته همینم نتونم برم مثل کرونا یا جنگ کشورها که اوضاع رو بهم میریزه و سخت تر میکنه

واقعا نمیدونم چیکار کنم

از طرفی دیگه توان سازش کردن با شوهرم رو ندارم اگر نرم باید ازش جدا شم( این ارشد مجدد به هوای اینکه من برم اونم میاد پیشم فعلا کاریم نداره)

بورسیه دکترا هم صد در صده شرایط سختی نداره منم معدل و مقاله اینام خوبه

واقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم

خانوما من این روزها خیلی ذهنم درگیرهشبا اصلا خوابم نمیبرهنمیدونم چه تصمیمی بگیرماگر خاطرتون باشه من ...

قطعا این وسط مساله مالی خیلی مهمه امیدوارم چون قضیه بحث خونه خریدن و مهمونی گرفتن نیست تذکر ندین برو دورهمی🙈❤

نه عزیزم این مورد استثناست چون ایشون از اول گفتن پارسیان میخوان درصد پارسیان رو حساب کردهوگرنه همون ...

نه دیگه مبحث پارسیان تموم شد

هر کی طلا میخره همون مبلغ طلای روز به اضافه ۳.۵ درصد اجرت رو کم میکنه میگه مثلا ۲.۳۴۰ طلا پیش من داری میتونی همون مقدارو پلاک و.. بخری یا بذاری بیشتر شه مثلا سرویس بخری

البته اینجا این قانون رو داره با همه مشتریاش🙏

2801