2777
2789
تاپیک برای وام ها دارین؟

نه متاسفانه

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و صد سلام 😍 چند روز پیش یک مهمانی شام 25 نفره داشتم، که از مدتها قبل براش برنامه چیده بودم ...

عالی بود کاش همسر منم به این درک از مهمانی دادن ، برسه . همیشه از ضرب المثل سفره انداخته ننگ و عار نداره استفاده می‌کنه .

منم در جواب میگم مردم برای روی باز خونه بقیه میرن نه سفره باز .

چون گفتید منم دو تا نکته بگم شاید به دردتون بخوره.

میتونین از یه سوپ ساده همون جو و هویج و الیت مرغ استفاده کنید خیلی شیک میشه .

نکته دوم ، ته یکی از قابلمه هاتون را ته چین می‌کردید ، خرجش یکمی ماست کیسه انداخته بود و زعفران و تخم مرغ و ( شکر و کشمش و زرشک و بادمجان سلیقه ای هست).

انشالله همیشه سفره تون پر برکت باشه 🌱🌱🌱

لبخند بزن که دنیا به لبخند تو زیبا تره 🌺🥰
2802
عزیزم طلای شکسته رو باید نهایتا با دو درصد بخرید 

بله فاکتور نگاه کردم طلای نو بوده ۷درصد حساب کرده ولی مالیات هم زده وشده ۱۵ درصد.پلاک دو گرمی شده ۷ملیون وسیصدوپنجاه قیمت طلا سه ملیونو سیصدو پانزده بود رو تابلو.از ترس پارسیانها که تقلبی نباشن ضرر کردم فک کنم نزدیک ۷۰۰هزارتومن سود گرفته درسته؟

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
عالی بود کاش همسر منم به این درک از مهمانی دادن ، برسه . همیشه از ضرب المثل سفره انداخته ننگ و عار ن ...

سوپ تابستون گرمههههههههه😅

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
شهزنان جان قسمت ملافه برای رو تشک ایده ای هست که من چند ساله تو ذهنمه ولی تنبای نمیذاره انجام بدم من ...

رو بالش بیاد که نمیشه عزیزم چون خیلیا ممکنه بخوان بالش رو جا به جا کنن

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
عزیزم پول همه چیز نیست حوصله و توان و اعصاب شمام مهمه منم بچه دوست دارم بااینکه الانم بیارم تو هزین ...

عزیزم ببخشید میدونم کنجکاویه ولی شما مگه یبار تعریف نکردین که با سختی جدا شدین و خونتون رو جدا کردین؟

میشه بگین ایراد خونتون چیه؟ من متوجه نشدم  خونه ای که من دارم میخرمش ۲۵ سال ساخته .البته ما ت ...

عزیزم تجربه من اینکه در مورد همسایه ها حتما تحقیق کن

و خونه من ته شهره از مرکز شهر دوره اینم ی دلیل باعث شده ک بعضیا نپسندن

و اینجا اپارتمانی خیلی مرسوم نیست و فرهنگش رو ندارن کلا دیدشون به اپارتمانی ها به خصوص مسکن مهر منفیه. 

این مشکل ها باعث شده خوش فروش نباشه ک اگر بود منم الان تو ویلایی مورد علاقم بودم😢

سلام نمیخوام با این حرفام انرژی منفی بدم ولی واقعا نیاز دارم بهم انگیزه بدین😔🥲من همین ک میام یه پو ...

خب شما تا ۵ تومن نباید  صبرکنی. مثلا یک میلیون یا ۱۵۰۰ شد سریع ی پارسیان بگیر.از پول‌های ریز تر شروع کن. پولهایی که بچشم نمیاد اونا رو سریع تبدیل کن .میتونی از جاهایی که طلا با سوت پایین میفروشند شروع کنی.با پول‌های ریز بیشتر و راحت تر میتونی پس انداز کنی.

سلام دوستان هرکس فردا ب ل وبانک نصب کرد و برای من هدیه دعوتش اومد 

بیا پی وی من ۱۰۰هزار براش کارت ب کارت میکنم

فقط اگه دوست داشت کدمعرفمو بزنهM5JNEI

والا ب لوبانک خیلیییییی عالیه من کارت بانکی تجارت داشتم خریدای زیر۵۰هزار پیامکش نمیومد ولی ب ل و یک ریالم جابجابشه میاد من الان یکسالی تقریبا دارمش خیلی راضیم

فقط یادتون باشه فردا مهلتشه

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2801