2733

سلام قشنکا 

ما فعلا نتونستیم خونه بخریم،تو این دوهفته بجز یکی دو مورد بقیه همه داغون بود ،فعلا دست نگه داشتیم پولمون بیشتر بشه یهو یه واحد خوب برداریم 

دعا کنید برامون🩷

و اینکه این ماه ۶ت پس انداز کردم بنظرتون تبدیلش کنم یا صبر کنم زیاد بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام قشنکا  ما فعلا نتونستیم خونه بخریم،تو این دوهفته بجز یکی دو مورد بقیه همه داغون بود ،فعلا ...

سلام عزیز 

ماهم تو شرایط شما هستیم بهتر نیس ی مورد با متراژ کمتر یا محله پایین تر بخرید !؟ با این اوضاع معلوم نیس بازار ملک چطور باش چندماه اینده

سلام عزیز  ماهم تو شرایط شما هستیم بهتر نیس ی مورد با متراژ کمتر یا محله پایین تر بخرید !؟ با ...

راستش پولمون کمه و با وام قراره بخریم 

حالا تو ابن شرایط شوهرم دنبال 

نوساز،دوخوابه،با پارکینگ و اسانسوره😐😐

یه مورد پیدا شد ک میگه خیلی کوچیکه 

یکی پیدا شد ک میگه نماش خوب نیست خجالت میکشم کسی بیاد خونم 

یه مورد پیدا شد ک طرف گفت ۱۰سال ساخته ولی شوهرم تحقیق کرد میگفت مشخصه واسه قبل سال۸۰هست و دیگه نمیدونم راست و دروغش ولی واحد خیلی خوب بود

یک خوابه خیلی پیدا میکنم میگه من با بچه تو یکخوابه نمیام 

مغزم درد گرفته از سر و کله زدن باهاش

راستش پولمون کمه و با وام قراره بخریم  حالا تو ابن شرایط شوهرم دنبال  نوساز،دوخوابه،با پ ...

زمان دارین خونه ی پیش خریدی بخرین 

نوساز و ترتمیز و دلخواه 

کم کم هم پولشو میدین 

با ارزشترینهایت رو صرف کسی کن که به تو صداقت و وفاداری هدیه میکند
سلام قشنکا  ما فعلا نتونستیم خونه بخریم،تو این دوهفته بجز یکی دو مورد بقیه همه داغون بود ،فعلا ...

سلام گلم کارتون خیلی ریسک بزرگیه

تو این مملکتی که شب میخوابی صبح بیدار میشی، میبینی همه چی دوبله شده 🤕

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
راستش پولمون کمه و با وام قراره بخریم  حالا تو ابن شرایط شوهرم دنبال  نوساز،دوخوابه،با پ ...

چقد شرایطمون شبیه همه منم وام زوجین میگیرم

همسرم بنده خدا ب هرجی راضیه فقط خونه باشه ولی من میگم شده کوچیک بخریم ولی ارزنده باش چند سال دیگ بشه فروخت

انشالله ی مورد عالی بخرید بعد ها بزرگترش کنید♥️

@royayezendegi   عزیز بهتره یه سربه اینجا بزنه حس خوبی راجب کامنت یکی ندارم فک میکنم جلو ضررو الان باید گرفت 

💔دیگه آرزویی نخواهم داشت هر بار بیشتر شکستم هر بار کمتر تونستم فراموش کنم هر بار امیدم کمرنگ تر شد و دور تر شدم 💔
سلام خدمت دوستای گلم ❤️ عزیزای دلم ظهر بهاری همگی بخیر و نیکی باشه یه تایم استراحت کوچلو به خود ...

معصومه جووووووون کامنتات بوی زندگی میده عاشقتمممممم

گلم سوال منو فک کنم ندیدی میخاستم فرش ک میبافی سروصدا نداره برا همسایه ها؟

کسی شاکی نمیشه 

بعد از کجا میاری کار میبافی؟

گزارش‌تاپیک و میترکونه  

عزیزم رویا جون بارها و بارها تاکید کردن که در چنین مواقعی که سرو کله پشه های مزاحم پیدا میشه نیاز نیست هیج واکنشی نشون بدین

جوری بی تفاوت از اینجور پست ها رد بشید که اون کاربر شک کنه که آیا پستش داخل تاپیک درج شده یا نه...

گزارش پست کاربرها فکر نمیکنم تاپیک بترکه اگه روی پست استارتر گزارش بزنید تاپیک میترکه

2706